Зразки позовних заяв, типовий договорів, процесуальних документів. Юридична аналітика.

Реклама на сайті Зона Закону
YOU ARE HERE Головна || Зразки позовних заяв || Процесуальні документи || Заява про уточнення позовних вимог

Заява про уточнення позовних вимог
Понеділок, 26 жовтня 2009 18:29

______________ районний суд м. _________________
Адреса: _____________________                             

Позивач:                                                                          
ТОВ «____»                                                                    

Адреса: _____________________________________ 
Код ЄДРПОУ ______________________________       
Тел.: _______________________________               

Відповідачі:                                                                     
Особа_1,                                                                          

Адреса: ____________________________,                
Тел:_____________________________                     

Особа_1,                                                                           
Адреса: ____________________________,                
Тел:_____________________________                     

Особа_2                                                                            
Адреса: ____________________________,                 
Тел:_____________________________                      

Особа_3,                                                                            
Адреса: ____________________________,                 
Тел:_____________________________                      

Особа_4,                                                                             
Адреса: ____________________________,                  
Тел:_____________________________                       


ТРЕТІ ОСОБИ:                                                                   
Територіальна громада міста ___________________,

Адреса: _____________________________             

ЗАЯВА

(про уточнення позовних вимог)

В провадженні ______________ райсуду м. ________________ знаходиться цивільна справа № ____________ за позовом TOB «__________» до Особа_1, Особа_2, Особа_3, Особа_4 про відшкодування власності власникам квартири в звзяку зі знесення будинку.
Відповідно до ст. 31 ЦПК України позивач має право протягом усього часу розгляду справи змінити підставу або предмет позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог, відмовитися від позову. Користуючись цим правом TOB «____» вважає за необхідне уточнити свої позовні вимоги.
Підставою для звернення TOB «_____» до суду з вищезазначеним позовом стало виконання TOB «_____» рішень виконавчого комітету ______ міської ради  від «___» _________ р. „Про погодження розташування офісного центру та житловогобудинку по вул. ____________, ____", та від «___»___________ р., та від «___»___________ р. Даними рішеннями Товариству з обмеженою відповідальністю "________" надано функції замовника на проектування та будівництво офісного центру та житлового будинку по вул. ______________, _______ в м. _________________.
Відповідно до ч. З ст. 321 ЦК України примусове відчуження об'єктів права власності може бути застосоване лише як виняток з мотивів суспільної необхідності на підставі і в порядку, встановлених законом, та за умови попереднього та повного відшкодування їх вартості.
Як зазначено у ст. 12 Закону України «Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду» реалізація інвестиційних проектів комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) за застарілого житлового фонду здійснюється за умови попереднього і повного відшкодування вартості власниками жилих приміщень втрат шляхом надання за їх згодою іншого житла або грошової компенсації.
Розмір грошової компенсації за жиле (нежиле) приміщення визначається на основі експертної оцінки жилого (нежилого) приміщення, проведеного відповідно до закону.
TOB «____», як забудовник, відповідно до вищезазначеного повинен відшкодувати відповідачам вартість квартири №___ по вул. ____________, ____ в м. ________, яка підлягає знесенню відповідно до вищезазначених рішень виконавчого комітету _______________ міської ради. Між TOB «______» та відповідачами не досягнуто згоди щодо порядку компенсації власності, яка підлягає знесенню. Оскільки відповідно до ст. 12 Закону України «Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду» спори щодо вилучення жилого (нежилого) приміщення, розміру викупної вартості або інших умов компенсації, визначеної згідно з цією статтею, вирішуються в судовому порядку. Тому TOB «_____» і змушений звернутися до суду за вирішенням цього питання.
Також відповідно до ст. 346 ЦК України право власності припиняється в зв'язку з викупом нерухомого майна з метою суспільної необхідності земельної ділянки, на якій воно розміщене.
В зв'язку з викупом TOB «___» у відповідачів квартири №___ в будинку ____ по вул. ____________ в м. __________ шляхом сплати вартості цієї квартири, вважаємо, що необхідно припинити право власності відповідачів на квартиру №___ в будинку _____ по вул. ___ в м. _____________.
На підставі викладеного та керуючись ст. 12 ЗУ «Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду», ст. 11,15, 321, 346 Цивільного кодексу України ст.ст. 1, З, 10, 15, 27,31, 114, 212 - 218 Цивільного процесуального кодексу України, -

ПРОШУ:

1.     В рахунок відшкодування власності, а саме квартири №___ в будинку ___ по вул. _____________ в м. _____, стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «_____» на користь співвласників Особа_1, Особа_2, Особа_3 та Особа_4, в рівних частинах, вартість квартири №___ по вул. _________, __ в м. ____________, яка буде визначена за висновком судово-технічної експертизи, призначеної судом.
2.     Припинити право приватної спільно часткової власності Особа_1, Особа_2, Особа_3 та Особа_4 на квартиру №___ в будинку ___ по вул. __________ в м. ____________.
3.     Судові витрати покласти на відповідачів в рівних частинах.
 

Дата                                 Підпис (представник ТОВ «___»)
 

unregistered template Template by Ahadesign Visit the Ahadesign-Forum
© Зона Закону - зразки позовних заяв, договорів, процесуальних документів. Юридична аналітика. 2009-2010. Всі права захищені.
Під час цитування та використання будь-яких матеріалів посилання на www.zonazakona.com.ua є обов'язковим. Під час цитування та використання в інтернеті гіперпосилання (hyperlink) на www.zonazakona.com.ua є обов'язковим.