Чи маєте Ви відношення до юридичної професії?
 
Апеляційна скарга на ухвалу суду про відмову у задоволенні заяви про пегегляд рішення суду у зв’язку із нововиявленими обставинами
Понеділок, 15 лютого 2010 20:26

В Апеляційний суд ______ області

Апелянти:       Особа_1,

адреса: _____________________,

тел.: _______________________

Особа_2

що діє від себе та як законний представник-батько, в інтересах малолітніх дітей: Особи_3 та Особи_4,

адреса: _____________________,

тел.: _______________________

Особа_5,

адреса: _____________________,

тел.: _______________________

Інші учасники:              Особа_6

адреса: ___________

тел.: _______________________

_____ РВ ПМУ УМВС України

в ______ області в особі ВГІРФО

адреса: ____________________

ГЖЕД №10 м. ____________

 

адреса: _________________

 

Орган опіки і піклування, виконком ________ районної ради м. ______

адреса: __________________________  

 Апеляційна скарга

на ухвалу ________ районного суду м. __________ від 11.11.2009р. по справі № _________

11 листопада 2009 року ________ районний суд м. _______, розглянувши справу за заявою Особи_1, Особи_2, Особи_5 про перегляд у зв'язку з нововиявленими обставинами рішення у справі за позовом Особи_6 до Особи_2, Особи_3, Особи_4, Особи_5, __________ РВ ПМУ УМВС України в ___________ області в особі ВГІРФО, третіх осіб: Особи_1, ГЖЕД №10 м.___________, Органу опіки та піклування, виконавчого комітету _________ районної ради м.___________ про виселення і зняття з реєстраційного обліку та зустрічним позовом Особи_5 до Особи_6 до Особи_1, Особи_2, третіх осіб: ГЖЕД №10 м._________, Органу опіки і піклування, виконавчого комітету _________ районної ради м._______, ___________ РВ ПМУ УМВС України в ___________ області в особі ВГІРФО про визнання членом сім'ї квартиронаймача відмовив у задоволенні заяви про перегляд рішення суду у зв’язку із нововиявленими обставинами. Ухвала суду підлягає скасуванню з наступних підстав.

При розгляді справи було допущено грубі порушення норм процесуального права.

Справа була призначена до розгляду на 11.11.2009 р., але судом повістки про призначення справи до розгляду Особа_1, Особа_2 та Особа_5 були судом виписані тільки 03.11.2009 р. та вислані звичайним листом і отримані нами тільки 06.11.2009 р., що підтверджується копіями повісток. Тобто, в порушення вимог ст.74 ЦПК України, повістки були нами отримані менше чим за сім днів до розгляду справи. Це порушення призвело до того, що ми не змогли підготовитися до розгляду справи, ознайомитися з матеріалами і укласти угоди з адвокатами на юридичну допомогу по веденню справи в суді.

В зв'язку з цим Особа_1, Особа_2, Особа_5 подали заяви до суду 10.11.2009р. з клопотанням про перенесення слухання справи на іншу дату. Але суд не розглянув дані заяви і безпідставно не задовольнив клопотання про перенесення слухання справи на іншу дату.

Крім того, ухвала суду від 11.11.2009р. була отримана Особою_1, Особою_2, Особою_5 тільки 01.12.2009 р.

На основі викладеного, керуючись ст.ст. 74, 75, 76, 293, 312 ЦПК України,-

ПРОШУ:

1.Скасувати ухвалу __________ районного суду м. _____ від 11.11.2009 р. по справі №_________ і справу направити на розгляд в той же суд в іншому складі суду.

Додаток:

Дата                         Підписи