До _________________ районного

(міського) суду ______________

ПОЗИВАЧ(І) ___________________

(п.і.п.б., адреса)

ВІДПОВІДАЧ(І): 1)_____________

(п.і.п.б., адреса)

2)______________________

(п.і.п.б., адреса)

 

 

Позовна заява

про визнання права переважного права купівлі частки в

спільній власності

 

Я є власником ____________ частини домоволодіння за адресою:_________, яке є в спільній частковій власності з громадянами ____________ (п.і.п.б., __________ розмір частки кожного власника). Мені стало відомо, що відповідач ________ (п.і.п.б) вирішив продати свою частку в спільній частковій власності на житловий будинок сторонній особі, однак про цей намір я не був повідомлений продавцем у встановленому законом порядку."__" ______ 199_ р. договір купівлі-подажу був укладений, покупцем став ___________(п.і.п.б.) - стороння особа. Я не погоджуюся з цією угодою, оскільки бажаю сам купити спірну частку будинку, тому що моя сім'я складається із ___ осіб і частка житлової площі на кожного члена сім'ї становить ___ кв. м., тобто менше існуючої санітарної норми.

Відповідно до ст. 362 Цивільного кодексу України та статей 3, 15, 118 і 119 Цивільного процесуального кодексу України,

ПРОШУ:

1. Перевести на мене права і обов'язки покупця за договором купівлі- продажу частини будинку за адресою: _____ від" __" ______ 199_ р., укладеному між ________ (п.і.п.б.) та _________ (п.і.п.б.).

2. В порядку підготовки справи до розгляду витребувати з _________ (назвати установу) документи, пов'язані з укладанням договору купівлі-продажу.

Додаток:

1. Довідка бюро технічної інвентаризації про правову реєстрацію спірного житлового будинку, копія рішення суду, договір дарування, свідоцтво про спадщину і т. ін.

2. Документи, що підтверджують внесення позивачем на депозит суду суми вартості оспорюваної частки будинку, а також інших сум, що підлягають виплаті покупцеві в відшкодування необхідних витрат, які він поніс під час купівлі будинку.

3. Копії позовної заяви за кількістю відповідачів.

4. Квитанція про сплату державного мита

 

Дата                                                    Підпис

 

 

 

 

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart