До ___________ районного суду м.____________ 

Позивача за зустрічним позовом: Особи_1,

проживаю: __________________________,

Відповідачі за зустрічним позовом: 

1. Особа_2,

проживає: ____________________________,

ВГІРФО __________ РВ ПМУ УМВС України в ______ області,

адреса: __________________________ 

2. Особа_3, Особа_4, Особа_5, Особа_6, Осоаба_7,

які проживають за адресою: __________________,

3. ПП БТІ "Інвентаризатор",

адреса: ______________________

Третя особа:

1. Приватний      нотаріус – Особа_8,

адреса: ______________________

Ціна позову: ___________ грн.

 

Зустрічна позовна заява

про визнання частково недійсним договору купівлі-продажу квартири та визнання права власності на 1/2 частину квартири 

У провадженні ________ районного суду м.________ знаходиться цивільна справа №_______ за позовом моєї матері-позивача за первісним позовом Особи_2 про усунення перешкод в користуванні власністю шляхом зняття мене з реєстраційного обліку за місцем мого постійного проживання за адресою: м. ________, вул. _________, __, кв.__.

Я вважаю позовні вимоги Особи_2 незаконним та необґрунтованими, а відповідно безпідставними і пред’являю зустрічний позов.

Причини мого тимчасового не проживання за місцем моєї реєстрації в квартирі №__ по вул. ____, __ у м. ________ були не ті, що наведені в позовній заяві відповідачем, а саме - добровільне залишення мого місця постійного проживання, а ті, що співмешканець позивача – Особа_9, з самого початку проживання в квартирі з 2004 року застосовував до мене фізичну силу, бив, а потім вигнав мене з квартири забравши ключі від неї, а тому я вимушено тимчасово не проживала за місцем свого постійного проживання. Дані обставини підтверджуються заявою моєї бабусі Особи_10 до _______ РВ ПМУ УМВС України в ______ області (додаток №1), її поясненням від 18.10.2004 року (додаток №2), заявою до громадської приймальні по виборах президента (додаток №3).

Особа_9 постійно погрожує мені розправою і його погрози не безпідставні. Так, 10.10.2008 року він наніс мені тілесні ушкодження, що підтверджується довідкою №_____ першої клінічної лікарні м._______ (додаток №4). Даний факт як свідок може підтвердити Іванов Іван Іванович, який мешкає у м.______ по вул.________, __ кв.__.

Я бажаю проживати в квартирі №__ по вул. _________, __ у м. ________, але не можу проживати в ній через страх за своє життя. Співмешканець позивача Особа_9 проживає в квартирі без всяких на те правових підстав, вселився в квартиру без моєї згоди, а потім протиправно позбавив мене права на проживання в квартирі.

{smscoin_key}Оскільки я вимушено не проживаю в квартирі і не користуюсь комунальними послугами тому і не сплачую їх вартість. Більше того позивачка мені ніколи не пред’являла матеріальних претензій по сплаті моєї частки комунальних послуг, нею також не надано доказів в підтвердження даних фактів у позовній заяві. Позивачкою також не надано доказів про моє спілкування з раніше судимими, не працюючими особами і таким способом порушенні її права власності на квартиру. З цих підстав її позовна заява не відповідає вимогам п.6, п.7 ст. 119 ЦПК України.

До придбання квартири за адресою м._______, вул.________, __ кв.__ ми разом з позивачкою проживали в квартирі №__ по вул. _________,__ що у м.________, яка була приватизована на мене та відповідачку у рівних частках. Дані обставини підтверджуються свідоцтвом про моє народження та зміну прізвища ( додатки №5, №6) листом управління житлово-комунального господарства №_______ від 28.01.09 р. (додаток №7).

Продаж квартири №__ по вул. __________,__ що у м._________ був здійснений з дозволу ___________ районної у м.________ ради з урахуванням моїх інтересів як неповнолітньої, (додаток №8).

Придбання квартири №__ за адресою м._______, вул.________, __ (спірної квартири) було здійснене за кошти від продажу приватизованої квартири №__ по вул. _________,__, що у м._______ в якій я мала свою частку. Дані обставини підтверджуються довідкою ПП БТІ «Інвентаризатор» №____ від 15.04.2009 року згідно з якою, Особа_1 та Особа_2, в рівних частках продали квартиру №___ по вул. ____________, __, на підставі договору купівлі-продажу, посвідченого нотаріусом М.В.І. 04.06.2003 року (додаток №9).

Інша частина грошових коштів на придбання квартири №16 були надані моєю бабусею Особою_10 в моїх інтересах, а тому я маю право на частку у праві власності на квартиру №__ за адресою м._________ вул. ______, __.

Мені тільки тепер стало відомо, що договір купівлі-продажу квартири №__ по вулиці ______, __ що у м.______ (спірної квартири) від 15.07.2003 року посвідчений приватним нотаріусом Особою_8, укладений з боку покупця тільки з відповідачкою, а при його укладенні не були враховані мої права, як неповнолітньої особи на той час і я не була включена стороною по договору купівлі-продажу квартири №__ по вулиці ________, __ що у м.________ (спірної квартири) від 15.07.2003 року. За цих обставин я протиправно, без врахування моїх інтересів була позбавлена права власності на квартиру та взагалі права на житло, яке набула в квартирі №__ по вул. _______,___ що у м._________, використавши своє право для його набуття відповідно до Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду».

Задоволення позовних вимог позивачки і зняття мене з реєстраційного обліку за місцем мого постійного проживання в квартирі №__ по вулиці ________, __ що у м._______ призведе до порушення мого права на житло гарантованого ст. 9 Житлового кодексу України, ст.47 Конституції України.

На підставі вище викладеного та керуючись, ст.ст. З, 6, 10, 57-60, 123 ЦПК України, ст. 9 Житлового кодексу України, ст.47 Конституції України ст. 392 ЦК У країни,-

ПРОШУ:

1. У задоволенні позову до мене, Особи_1, про усунення перешкод в користуванні власністю шляхом зняття з реєстрації в квартирі №__ по вулиці ______, __ що у м.______ за первісним позовом Особи_2 відмовити за безпідставністю.

2. Об’єднати в одне провадження мій зустрічний позов з позовом Особи_2 про усунення перешкод в користуванні власністю шляхом зняття з реєстрації в квартирі №__ по вулиці _______, __ що у м._________.

3. Визнати частково недійсним договір купівлі-продажу квартири №__ по вулиці вул._______, __ що у м._______ (спірної квартири) від 15.07.2003 року посвідчений приватним нотаріусом Особою_8 в частині суб’єктного складу щодо сторони покупця по договору та визнати стороною по даному договору на боці покупця мене Особу_1.

4. Визнати за мною Особою_1 право власності на 1/2 ідеальну частину квартири №__ по вулиці ________, __  що у м.__________.

5. Дозволити ПП БТІ"Інвентаризатор" зареєструвати право власності на 1/2 частину квартири №__ по вулиці ________, __ що у м._________ за мною Особою_1.

 Додаток:

-копії зустрічної позовної заяви;

-заява до _______ РВ ПМУ УМВС України в __________ області (додаток №1);

-пояснення Особи_10 (додаток №2);

-звернення до громадської приймальні Особи_10 (додаток №3);

-довідка №16565 від 10.10.2008 року.(додаток №4)

-свідоцтво про народження Особи_1 (додаток №5);

-свідоцтво про зміну прізвища Особи_1 (додаток №6);

-лист житлово-комунального господарства міста (додаток №7);

-лист виконавчого комітету _____ районної у м.________ ради (додаток №8);

-квитанція про сплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи; 

-квитанція про сплату судового збору;  

Дата                  Підпис{/smscoin_key}

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart