31.10.2009
Головне меню
Правила публікації творів на сайті Зона Закону Друк
П'ятниця, 24 квітня 2009 20:23

1. До публікації на Сайті «Зона Закону» (далі - Сайт) приймаються матеріали (статті, фотографії і т. д.), які публікуються вперше або мають підтвердження права на републікацію матеріалів.

2. Статті, що претендують на розміщення, повинні відповідати таким критеріям:

2.1. Відповідність ідеї Сайту. Статті повинні бути присвячені темам законотворчості, досліджувати теорію або практику дотримання, виконання, використання або застосування права. Матеріали можуть бути розраховані на професійних юристів чи на читачів, які не мають юридичної освіти.

2.2. Актуальність. Розглянуті в статтях питання повинні бути нагальними, а запропоновані ідеї - відповідати критерію новизни.

2.3. Корисність. Навіть якщо в матеріалі розглядаються теоретико-правові питання, викладені у статті висновки повинні бути корисними для читачів - пропонувати конкретне вирішення проблеми, а не лише описувати її, містити рекомендації з питання, як краще в умовах існуючої проблеми вчинити, і т. п.

3. Публікація статей можлива як на безкоштовній, так і на комерційній основі. Тобто автор погоджується з тим, що не отримає гонорар, чи будь-яку іншу матеріальну винагороду за розміщення твору на Сайті.Якщо запропонований до розміщення матеріал носить явно рекламний характер (має на меті просування конкретного товару / послуги), то Ви можете розмістити його на Сайті з позначкою «На правах реклами» на комерційній основі. Ціна за розміщення таких матеріалів встановлюється за домовленістю.

4. До авторів творів не висуваються якісь спеціальні вимоги щодо освіти та досвіду роботи, однак у будь-якому випадку матеріали повинні бути юридично грамотними, а озвучені висновки - аргументованими. Вітається проста для розуміння подача теми без невиправдано довгих цитат з нормативних актів. Запропонована до публікації стаття повинна мати заголовок і підзаголовок. Обов'язково вказівку ПІБ автора, а також дати його народження. Якщо Ви хочете, щоб у Вашому профілі на Сайті надалі були присутні посилання на опубліковані статті, вкажіть також свій нік.

5. Статті для розміщення на Сайті направляються на адресу редактора* в електронному вигляді у текстовому форматі (. Doc,. Txt.,. Rtf). Статті оформляються у форматі MS Word в обсязі від 3 тис. до 10 тис. знаків із пробілами. Якщо є необхідність у написанні статті більшого обсягу, краще сформувати серію матеріалів на задану тему.

6. Власник Сайту не несе відповідальності за професійно-змістовну та методичну коректність опублікованих статей сторонніх авторів, а також за коректність, що є в них посилань і цитат.

7. На Сайті не публікуються анонімні матеріали, статті, що не належать до сфери права або не відповідають заявленому формату.

8. Власник Сайту залишає за собою право не публікувати надіслану статтю без пояснення причин. У листування з авторами власник вступає на свій розсуд.

9. Надсилаючи твір, автори у повному обсязі прав, обов'язків і відповідальності погоджуються з умовами договору приєднання (див. Додаток 1 до цих Правил) і усвідомлюють, що стають стороною (суб'єктом) договірних правовідносин. Якщо автор надіслав на електронну адресу редактора твір для публікації, це означає, що перший прийняв оферту і визнав себе стороною (суб'єктом) договірних взаємовідносин.

Додаток 1

Авторській договір

про передачу невиключного права на використання Твору

1. Надсилаючи Твори (тексти, фотознімки, відеофрагменти та інші матеріали), Автор надає інтернет-сайту, розміщеному на домені zonazakona.org.ua (надалі - Замовник), невиключне майнове право використовувати завантажені файли. Автор надає право Замовнику публікувати Твір (як в оригінальному вигляді, так і відредагованому), так само як і оприлюднювати ім’я Автора (або людини, яка володіє авторським правом на Твір у разі, коли це інша особа) на інтернет-сайті, розміщених на домені zonazakona.org.ua, що належать Замовнику. Автор надає також право Замовнику публікувати Твір наявний або новостворений, без будь яких обмежень, з метою просування або реклами, без обмежень у часі. Автор має усвідомлювати, що не отримуватиме від Замовника компенсації за використання Твору, що є об’єктом його авторського майнового права.

2. Автор, який розміщує Твір, гарантує, що:йому вже виповнилося 18 років, відтак він має право укладати даний Договір і гарантувати Замовнику дотримання всіх прав Замовника, встановлених цім Договором. Також Автор має гарантувати, що він є повноправним власником наданих ним Творів або має право розпоряджатися ними і публікувати їх згідно з чинним законодавством України;

не існує інших цивільно-правових угод, і Автор зобов’язується не укладати таких угод, які б перешкоджали виконанню цього Договору або обмежували чи суперечили правам, які гарантує цей Договір;

для досягнення балансу серед прав Автора на свободу висловлювання та інформації Твір, його створення чи використання, а також будь-які фрагменти Твору не повинні: завдавати шкоди особі, її особистим немайновим правам; принижувати честь і гідність;

втручатися в особисте життя особи або порушувати будь-які права іншої особи, підприємства, установи чи будь-якої організації; порушувати права торгових марок чи брендів; зберігати та поширювати інформацію, яка обмежує законні права і інтереси особи;

Автор повинен отримувати конфіденційну інформацію лише за дозволом та відповідно до режиму, встановленого особами, яким належить така інформація. Не дозволяється поширення відомостей, що становлять державну таємницю, або іншої інформації, яка охороняється законом;

події, зафіксовані в Творах, мають бути справжніми, і повинні бути достовірно описані Автором. При цьому Автор гарантує, що не порушив жодних законів, правил чи приписів, створюючи чи публікуючи наданий ним Твір чи його складові;

Автор зобов’язується гарантувати безпеку, захищати Замовника та не шкодити Замовнику та будь-яким пов’язаним з ним організаціям, посадовим особам, керівникам, працівникам у будь-якій формі, в тому числі висуваючи претензії, завдаючи ушкоджень, вимагаючи будь-яких виплат чи відшкодувань, в тому числі і через суд. Автор зобов’язується не вимагати вилучення наданих Автором Творів або їхніх фрагментів з інтернет-сайтів, розміщених на домені zonazakona.com.ua, чи забороняти будь-яке їх використання;

Замовник не зобов’язаний публікувати чи використовувати Твори, надані Автором;

Замовник не зобов’язаний при використанні Твору, наданого Автором, згадувати його ім’я за згодою Автора;

даний Договір містить вичерпний перелік правил у відносинах між Замовником та Автором, та має право переваги щодо інших законодавчих норм, що регулюють дану галузь. Викладені в Договору правила не можуть бути змінені в усній формі;

сторони приймають цей Договір таким, що дозволяє Автору надати свій Твір, а Замовнику отримати і використати цей Твір.

3. Замовник не несе відповідальністі за достовірність даних, наведених у Творі. Автор Твору у повному обсязі відповідає за усі факти, наведені у Творі, та гарантує Замовнику, що інформація отримана відповідно до чинного законодавства України та викладена Автором точно, об’єктивно, неупереджено та збалансовано.


* - e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

 


Украинская Баннерная Сеть