До ________ районного суду м.___________ адреса:_______________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:__________________, тел.:_________________

Відповідач: __________ сільська рада, адреса:________________________,

Треті особи: Особа_3, проживає за адресою:________________________,

_________ державна нотаріальна контора, адреса:_________________________

Позовна заява

про визнання права власності на майновий пай

«__»__________ року померла ОСОБА_2.

Після її смерті відкрилась спадщина на майновий пай в пайовому фонді АПВ «Україна» в розмірі 1913грн., залишкова вартість якого, згідно довідки, виданої Спілкою громадян-співвласників майна реорганізованого сільськогосподарського підприємства АПВ «Україна», після 04.11.2005 року становить 1128грн.

Даний майновий пай належав померлій ОСОБА_3 відповідно до свідоцтва про право власності на майновий пай члена колективного сільськогосподарського підприємства № 290734.

Я, ОСОБА_1, є спадкоємицею майна померлої відповідно до заповіту, посвідченого 04.03.2002 року секретарем ___________ ради, який на день смерті заповідача не змінено і не скасовано, що підтверджується відповідним написом на ньому.

Після смерті ОСОБИ_2 я у встановлений ч.1 ст.1270 ЦК України шестимісячний строк прийняла спадщину, звернувшись з заявою про прийняття спадщини до нотаріальної контори. Однак у видачі свідоцтва про право на спадщину мені було відмовлено у зв`язку з тим, що в заповіті вказано не майновий пай, а базовий пай.

{smscoin_key}Тому я змушена звертатися до суду для визнання за мною права власності на майновий пай вартістю 1128 грн., який  належав померлій ОСОБІ_2.

Третя особа ОСОБА_3 не заперечує проти того, щоб спадщина у вигляді майнового паю перейшла у мою власність, оскільки померла ОСОБА_2 заповіла йому будинок і він на майновий пай не претендує.

Крім того, ОСОБА_3 подав заяву до нотаріальної контори про прийняття спадщини у вигляді будинку,  який  ОСОБА_2 заповіла йому, не претендуючи при цьому на спадкове майно у вигляді майнового паю.

Ст. 1218 встановлює, що «до складу спадщини входять усі права та обов’язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті.

Згідно ч.1 ст. 1223, «право на спадкування мають особи, визначені у заповіті».

На підставі викладеного і, керуючись  ст.ст.  1218, 1223, ч.1 ст.1270 ЦК України, ст.ст. 3, 118, 119 ЦПК України, -

ПРОШУ:

Визнати за мною, ОСОБОЮ_1, право власності на майновий пай в пайовому фонді АПВ «Україна» с.__________ __________ району вартістю одна тисяча сто двадцять вісім гривень, належного померлій «__»_________року ОСОБІ_2, в порядку спадкування за заповітом.

Додатки:

Дата                       Підпис{/smscoin_key}

  

Коментарі 

 
0 #3 Реєстрація за місцем проживанняОльга 25.06.2012 09:02
Добрий день!Підкажіть будь-ласка, як правильно вчинити в такій ситуації: проживаю у не приватизованій квартирі більше року; чи маю змогу я там зареєструватися (через суд) без згоди квартировинайма ча, що в першу чергу потрібно зробити?
Цитувати
 
 
0 #2 Відповідь ОленіЮрист 11.05.2012 12:57
Ви можете нам зателефонувати у консультаційні години. Будемо раді Вас чути
Цитувати
 
 
0 #1 позовЕлена 08.05.2012 11:17
треба позовна заява
Цитувати
 

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart