До ________ районного суду м.___________ адреса:_______________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:__________________, тел.:_________________

Відповідачі: територіальна громада м.___________ в особі _________ міської ради, адреса:______________________, тел.:________________

Позовна заява

про визначення розміру ідеальних часток у праві спільної сумісної власності

Після смерті моєї матері - Особи_2, яка сталася 20 серпня 2007 року, залишилося спадкове майно у вигляді частини кв. №__ у б. №__ по вул._________ у м.________.

Дана квартира на підставі свідоцтва про право власності на житло, виданого 26 січня 2000 року, мені та покійній Особі_2 належить на праві приватної спільної сумісної власності, загальною площею 12, 89 кв.м.

У зв'язку із невизначеністю розміру часток у праві приватної спільної сумісної власності на житло я не можу реалізувати свого права на отримання спадщини, а тому змушена звертатися до суду для визначення часток у спірній квартирі за мною та моєю покійною матір'ю рівними - по 1/2 частці за кожною особою.

{smscoin_key}Згідно з вимогами ч. 1 ст. 369 ЦК України, співвласники майна, що є у спільній сумісній власності, володіють і користуються ним спільно, якщо інше не встановлено домовленістю.

Згідно з вимогами ч. 2 ст. 372 ЦК України, у разі поділу майна, що є у спільній сумісній власності, частки співвласників у праві спільної сумісної власності є рівними, якщо інше не встановлено домовленістю між ними та законом.

Домовленості між мною і покійною Особою_2 про нерівний розподіл часток у праві спільної сумісної власності на кв. №__ у б. №__ по вул.________ у м._______, не було. З цих підстав вважаю за можливе визначити частки у праві спільної сумісної власності на зазначену квартиру за мною та покійною Особою_2 рівними, по 1/2 частці за кожною особою.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 369, 372 ЦК України, ст.ст. 3, 118, 119 ЦПК України, -

ПРОШУ:

Визначити розмір ідеальних часток у праві спільної сумісної власності на квартиру №__ у б.№__ по вул.________ у м.________ за мною та за померлою 20 серпня 2007 року Особою_2 - по 1/2 частці за кожною особою.

Додаток:

Дата           Підпис{/smscoin_key}

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart