До ______________ районного судум. ________

Адреса: ______________________                          

Позивач:    Особа_1,                                                      

Адреса:________________________                     

Відповідач:    Особа_2,                                                

Адреса: ________________________                    

Третя особа:                                                                   

Орган опіки та піклування, виконавчий                   

комітет_____ районної у м. _______ ради             

Без ціни позову.                                                           

ПОЗОВНА    ЗАЯВА

про визначення місця проживання дитини

«__»________ року, я Особа_1, уклавшлюб в Центральному відділі реєстрації актів цивільного стану _______ міськогоуправління юстиції, з Особою_2, про що в книзі реєстрації актів про одруженнявід «__»________ року зроблено запис за № ____.

 

Після закінчення _____________військового інститут зв'язку я спільно із відповідачкою поїхали за моїм місцемслужби в м. __________, ______________ області.

 

Від шлюбу із відповідачкою маємомалолітню доньку Особу_3, «__»________ року народження про що в книзіреєстрації народжень від «__»________ року зроблено відповідний актовий записза № ____.

 

В «__»________ року, я бувнаправлений на нове місце моє служби до в/ч ______, що розташована у с. ____________,___________ району, ____________ області, де мені було виділено в гуртожиткудля проживання сім'ї дві кімнати, які необхідно було облаштувати для проживанняв них. Тому з «__»________ року я займався ремонтом. Відповідачка Особа_2 тадонька Особа_3 в цей час проживали у моїх батьків. Приїхавши до мене «__»________року, відповідачка прожила до «__»________ року і в цей день, коли я був набойовому, чергуванні відповідачка забрала доньку Особу_3 та залишила менізаписку в якій вона зазначила, що іде від мене до іншого чоловіка. Даний фактпідтверджується власноручно написаною запискою відповідачкою.

 

{smscoin_key}Крім того, під час проживаннявідповідачки за місцем теперішньої моєї служби, вона неодноразово в моїйприсутності без будь-яких підстав била доньку, використовувала при цьомуненормативну лексику. Дані обставини також підтверджуються свідченнями громадян(П.І.П. та П.І.П.)

 

Враховуючи те, що відповідачканеправильно ставилась до процесу виховання доньки, а на мої зауваження вонаналежним чином не реагувала, я неодноразово вимушений був звертатися до органуопіки та піклування, _________ селищної ради ____________ району, ___________області. Наслідком неправомірних дій відповідачки відносно доньки стало рішення____________ селищної ради про доцільність проживання малолітньої Особи_3 зімною, батьком – Особою_1.

 

Оскільки сімейні відносини між мноюта відповідачкою не склалися із-за діаметрально-протилежних характерів,поглядів на життя, фізичної та психологічної несумісності, що призводило добезпричинних сварок та скандалів, то «__»________ року згідно рішення _________райсуду м. ______________ шлюб між мною та відповідачкою Особою_2 булорозірвано з ініціативи відповідачки.

 

Після розлучення, я добровільнонадавав та надаю Особі_2 матеріальну допомогу на утримання нашої малолітньоїдоньки Особи_3 та приймав і приймаю участь у її вихованні.

 

В _____ році, я неодноразовоприїздив до м. __________ для зустрічей з донькою з метою прийняття активноїучасті у її вихованні та утриманні. Однак Особа_2 не надавала мені такоїможливості. Увесь час коли я намагався зустрітися з донькою відповідачкапостійно перебувала у стані алкогольного сп'яніння, брутально висловлювалася намою адресу і не пускала мене до доньки.

 

Від сусідів моєї колишньоїдружини, я дізнався, що в останній час після її повернення до м. ___________вона постійно зловживає спиртними напоями, ніде не працює і майже не займаєтьсявихованням доньки.

 

У зв'язку зцим,   я запропонував відповідачціпередати   мені доньку для утримання тавиховання, однак вона відмовилася від передачі мені доньки. Вважаю її відмову безпідставноюз наступних підстав:

 

Я маю роботу, самостійний дохід іпостійне місце проживання. Спиртними напоями, на відміну від відповідачки, я незловживаю, за місцем проходження служби і проживання характеризуюся позитивно.

 

Моя колишня дружина ніде не працює,не має самостійного доходу, зловживає спиртними напоями, негативнохарактеризується за місцем проживання і не займається вихованням доньки. Тігрошові кошти які я постійно та регулярно надсилаю відповідачці для утриманнянашої із нею доньки, відповідачка використовує у своїх інтересах.

 

За таких умов, я вважаю що доньцікраще буде зі мною, так як відповідачка своєю аморальною поведінкою негативновпливає на процес її виховання.

 

У відповідності з ч. 4, 5 ст. 19Сімейного кодексу України при розгляді судом спорів щодо місця проживаннядитини обов'язковою є участь органу опіки та піклування, який подає судуписьмовий висновок щодо розв'язання спору на підставі відомостей, одержаних урезультаті обстеження умов проживання дитини, батьків, а також на підставіінших документів, які стосуються справи. У зв'язку з цим зазначений органнеобхідно залучити до участі у справі як третю особу, яка не заявляєсамостійних вимог.

 

Крім доданих до заяви документів,зазначені мною обставини зможуть підтвердити свідки.

 

На підставі викладеного й увідповідності з ч. 4, 5 ст. 19, ч. 1, 2 ст. 161 СК України, керуючись ч. 1, 2ст. 35, ст. 36, ч. 1 ст. 88, п. 5 ч. 6 ст. 130, 118-120 ЦПК України

 

ПРОШУ:

 

1.        Прийнятипозовну заяву до провадження.

 

2.         Визначити місцем проживання малолітньоїОсоби_3, «__»________ року народження, місцем
проживання її батька Особи_1, вул. ____________, м. _______________.

 

3.           Стягнути з відповідачки на мою користь судові витрати.

 

4. Залучити до участі у справі яктретю особу, яка не заявляє самостійних вимог - орган опіки і піклування, виконавчийкомітет ________ районної у м. ___________ ради.

 

Додатки:

 

Копія паспорта Особи_1,

 

Копія свідоцтва про народженнядоньки.

 

Копія довідки про грошовезабезпечення.

 

Копія довідки з місця проходженняслужби.

 

Копія характеристики з місцяслужби Особи_1,

 

Копія акта обстеження житловихумов.

 

Копія свідоцтва про одруження.

 

Копія рішення органу опіки та піклування _____________.

 

Характеристика з місця проживанняОсоби_1.

 

Копія довідки дошкільноїустанови.

 

Копія записки Особи_2.

 

Дата                      Підпис

 {/smscoin_key}

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart