_________  районний суд м. ____________

Позивач:

Особа_1,

адреса: _____________________________

 

Відповідач:

 

Особа_2,

адреса: _________________________

 

Третя особа:

 

Орган опіки та піклування, виконавчий комітет _________ районної у м. __________ ради

ЗАЯВА

про збільшення позовних вимог 

Мною до відповідача був пред'явлений позов про розірвання шлюбу. Свою позовну вимогу про розірвання шлюбу підтримую в повному обсязі, однак, користуючись своїм правом, передбаченим ст.31 ЦПК України, доповнюю позов додатковою позовною вимогою про визначення місця проживання моєї малолітньої дочки, Особи_3, «__»__________ р.н.

«__»__________ р. я звернулася до суду з позовом про розірвання шлюбу.

Після подання позову, а саме «__»__________ р. відповідач, який проживає в м. __________ приїхав до мене додому за вказаною адресою, подзвонив у двері, які відчинила моя мати, гр. Особа_4, взяв речі дитини і вийшов на вулицю.

Мене в цей час вдома не було, я гуляла з дитиною. Побачивши мене, гуляючу з дитиною, відповідач підбіг до нас, схопив дитину, яка йшла поруч зі мною, після чого швидким кроком пішов в сторону. Я побігла за ним, але мені перегородили шлях двоє чоловіків і почали мене затримувати, відволікаючи увагу, перешкоджаючи моєму швидкому пересуванню щоб наздогнати дитину.

Незабаром чоловік повернувся і віддав дитину на руки одному з чоловіків, які намагалися мене затримати, зірвав з моєї шиї золотий ланцюжок з кулоном, зірвав з правої руки браслет, після чого вихопив з моїх рук сумку з якої забрав мій паспорт та мій мобільний телефон, а з спортивної курточки в якій я була зірвав мій плеєр.

Я намагалася забрати дитину з рук стороннього чоловіка, але мені її не віддавали, забрати дитину я не змогла. Незабаром відповідач забрав з рук тієї особи дитину собі на руки та побіг в сторону мого будинку, я побігла за ним, але відповідач з дитиною сів в автомобіль. Я встигла сісти в авто і побачила, що в ньому знаходиться старший син відповідача від іншого шлюбу - гр. Особа_5, якому відповідач сказав, цитую, „ можеш її бити, я дозволяю" і він на вулиці біля автомобіля наніс мені два удари кулаком в обличчя, розвернувся, сів в машину і вони поїхали.

Моя дитина від народження перебувала разом зі мною, вона жіночої статі, є малолітньою, їй __ роки та __ місяців, а тому в такому віці потребує виключно материнського піклування. Та догляду.

Я маю постійне місце проживання за вказаною адресою, маю добрі житлові умови, маю середню - спеціальну освіту, маю самостійний заробіток. Я не судима, до кримінальної чи адміністративної відповідальності не притягалася, не маю хронічних захворювань, на обліку в психоневрологічному та інших диспансерах не перебувала і не перебуваю, позитивно характеризуюся. Поруч з моїм місцем проживання знаходиться дитячий садок, дитяча поліклініка та ЗОШ №___.

Відповідач власного житла не мас. Власником 2-х кімнатної квартири по вул. ________, __, кв. __ є його батьки - гр. Особа_6 та Особа_7, яка страждає на гіпертонію. Відповідач лише зареєстрований за цією адресою та інколи там проживає.

Власне кажучи відповідач переважно проживає в ___-х кімнатній квартирі за адресою: м. ______, вул. ________, __, кв. __ на умовах найму житла  в якій разом з ним постійно проживають декілька найманих працівників чоловічої статі, яких відповідач, після домовленості з власниками про проведення ремонтів, наймає для їх виконання.

Саме в цій квартирі систематично за участю відповідача відбувається розпиття горілчаних напоїв за участю жінок легковажної поведінки

Відповідачу ____ років, він одружений вдруге, має 2-х дітей від першого шлюбу ________ р.н. та __________ р.н., з ними не проживає, діти проживають в м. ___________ з матір’ю.

Таким чином в зв’язку з віком дитини та вище викладеним, відповідач не може забезпечити догляд за дитиною.

Разом з вище викладеними обставинами та способом життя відповідача, поведінка відповідача щодо самовільного без згоди другого з батьків зміни місця проживання та реєстрації дитини є правопорушенням, передбаченим ст.162 СК України, а спосіб зміни її місця проживання - насильство над матір’ю, співучасть у заподіянні мені легких тілесних ушкоджень шляхом підбурювання свого сина до скоєння злочину, моє пограбування яке відбувалося на очах дитини, втягнення в протиправну поведінку інших осіб, свідчить про негативний вплив відповідача на дочку і не може забезпечити її належне виховання, та розвитку.

У відповідності до ст.119 ч.2 п.6 ЦПКУ, доказами в підтвердження викладеного є копія виписки з домової книги, копією паспорта та паспорта відповідача, моєю характеристикою, Актом СМЕ обстеження який клопочу витребувати з бюро СМЕ, що в м. __________, вул. ________,__, свідченнями свідка гр. Особи_5, прож.: м._____, вул. ___________, ___, кв.____ про які повідомляю суд і які будуть надані під час розгляду справи по суті.

В порядку підготовки справи до розгляду прошу залучити до участі в справі орган опіки та піклування і зобов’язати надати висновок, щодо моїх умов проживання і відповідності їх належному розвитку та вихованню дитини.

На підставі викладеного та керуючись ст.3 ЦПК України, ст. 161СК України, ППВСУ№11 від 21.12.2007року, -

Прошу:

Визначити місце проживання моєї дочки гр. Особи_3, «__»________ року народження разом зі мною, матір’ю дитини, гр. Особою_1, за адресою : м. ________, вул. ______________, кв.____.

Додаток:

-      квитанція про сплату мита;

-      дві копії позовної заяви.

 

Дата                           Підпис

 

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации