До ____________ райсуду м. __________

Адреса: ____________________________ 

Позивач : 

Особа_1,

Адреса: ____________________________ 

Відповідач: 

Особа_2,

Адреса: ____________________________ 

Третя особа: 

Орган опіки та піклування, виконавчий комітет ____________ районної у м. ___________ ради

Адреса: _____________________________

 

ПОЗОВНА ЗАЯВА

про усунення перешкод у здійсненні бабою своїх прав щодо виховання внука 

Особа_3, «__»_________ року народження мій внук, син померлої доньки – Особи_4. Донька померла ще у ________ році. Враховуючи що я не маю інших дітей і інших внуків Особа_3 мені найдорожчий внук і тепер за сина. У нас з ним завжди були дуже гарні стосунки ми легко знаходимо спільну мову незважаючи на різницю у віці і мешкаючи разом у нас ніколи не виникало приводів для конфліктів.

Відповідач по справі, мій колишній зять, у нього тепер є інша родина дружина і дитина. Особі_3 важко жити із дружиною його батька він не завжди знаходить спільну мову з нею і відповідно у нього виникають конфлікти із батьком з цього приводу.

Відповідач не може надати моєму онуку таких умов для навчання і виховання які можу надати я і вже декілька разів розуміючи це він відпускав Особу_3 жити до мене на час навчання. За моїм теперішнім місцем проживання внук ходив до школи мав окрему кімнату у великому приватному будинку з точки зору харчування також мав завжди досить їжі поживної і здорової бо я маючи приватний будинок маю свої овочі і худобу.

Так у вересні _________ року відповідач надав нотаріальну заяву у якій дозволив проживання Особи_3 зі мною до вересня ______ року. Але зараз Особа_3 категорично наполягає на тому, що проживатиме на період навчання зі мною і він не бажає жити у свого батька. Відповідач іноді керується не інтересами дитини а своїми амбіціями і це є основним важелем для нього відпустити до мене внука чи не відпустити.

{smscoin_key}Я маю власний будинок у якому ми мешкаємо разом із чоловіком отримую пенсію і працюю, матеріально забезпечена. Мій внук зареєстрований за однією адресою зі мною, а відповідач не має власного житла і навіть ніколи не був прописаний із власним сином за однією адресою.

Враховуючи вимоги ст. 257 Сімейного кодексу України я вважаю що мій внук, Особа_3, «__»________ року народження, враховуючи моє право і його власне бажання на час свого навчання повинен проживати разом зі мною у смт. ____________, ____________ району ____________ області, вул. ___________, буд. ___.

На підставі викладеного та керуючись ст.З ЦПК України ст. 257 Сімейного Кодексу України, - 

Прошу: 

Постановити рішення суду яким, усунути перешкоди у здійсненні моїх прав щодо виховання внука вирішити питання відносно проживання мого внука, Особи_3 «__»_________ року народження, враховуючи його власне бажання, на час свого навчання, проживати разом зі мною Особою_1 у смт. __________, __________, району _________ області, вул. _________, __. 

Додаток: 

Дата                  Підпис{/smscoin_key}

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart