До ____________ районного суду ____________ області, адреса:______________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:______________________, тел.:__________________________

Відповідачі: Теплицька райдержадміністрація адреса:_______________________, тел.:__________________________,

Орлівська сільська рада, адреса:_______________________, тел.:__________________________,

Позовна заява

про визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування за законом і видачу Державного Акту на землю

1 лютого 2006 року моя мати Особа_3 отримала свідоцтво про право на спадщину за законом,  спадкове майно складалось із земельної ділянки, а в березні 2006 року  вона звернулась із заявою  у Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою на виготовлення технічної документації зі складання державного акта на право власності на земельну ділянку.

Технічна документація зі складання державного акту виготовлялась даним  інститутом землеустрою більше одного року.

27 серпня 2007 року технічна документація і державний акт на право власності на земельну ділянку був виготовлений. Державний акт серії ЯБ № _________ та реєстраційну картку  передано актом приймання-передачі Теплицьким районним відділом  земельних ресурсів  в Теплицький районний відділ департаменту інформації та державної реєстрації Вінницької регіональної філії ДП «ЦЕНТР ДЗК» для видачі замовнику. Але Особа_3 отримати державний акт на право власності на земельну ділянку не змогла, так як вона померла 09.12.2006 року.

Після смерті моєї матері Особи_3,  відкрилась спадщина.  

Я є спадкоємцем за законом, звернувся до державної нотаріальної контори, з заявою про прийняття спадщини, але із-за відсутності державного акту на землю, мені було відмовлено у видачі свідоцтва про право на спадщину. Для того щоб  отримати в державній нотаріальній конторі свідоцтво про право на спадщину, на дану земельну ділянку, яка  розташована на адреса:_____________ площею 3,3409 га, мені, як спадкоємцю за законом, необхідно надати державному нотаріусу  державний акт на право власності на земельну ділянку, який належить моїй матері Особі_3.

При моєму зверненні до Теплицького районного відділу департаменту інформації та державної реєстрації Вінницької регіональної філії ДП «Цент ДЗК» за отриманням державного акта на право власності на земельну ділянку, який було виготовлено за замовленням моєї матері,  мені було відмовлено в його отриманні, оскільки державні акти на померлих громадян не видаються.

Відповідно до ст.1216 ЦК України спадкування є перехід прав та обов’язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців).

Відповідно до ст. 1218 ЦК України до складу спадщини входять усі права та обов’язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті.

Відповідно до ст. 1225 ЦК України право власності на земельну ділянку переходить до спадкоємців на загальних підставах, із збереженням її цільового призначення.

Об’єкт спадкування - земельна ділянка  має майновий характер, а тому приймаючи спадщину я приймаю права і обов’язки спадкодавця.

На підставі викладеного та  ст.ст.  321, 1216, 1218,1225, 1261 ЦК України, керуючись ст.ст. 3, 118-119 ЦПК України, -

ПРОШУ:

Позов задовольнити.

Визнати за мною, як спадкоємцем за законом, право власності на земельну ділянку (пай), розташованої на адреса:___________, площею 3,3409 га,  вартістю 32976 грн. 91 коп.

Зобов’язати Теплицьку районну державну адміністрацію Вінницької області видати  на моє ім’я державний акт на право власності на земельну ділянку.

Додаток:

Дата               Підпис

Коментарі 

 
0 #5 АпеляцыяТатьяна 07.06.2015 18:17
Прошу пожалуйста помочь написать апеляцию.Меня бывший супруг лишил прав на ребенка..Как ее правильно составить?
Цитувати
 
 
+4 #4 RE: Позовна заява про визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування за законом і видачу Державного Акту на землюАнна 14.02.2015 21:53
Доброго дня, допоможіть будь ласка написати заяву на прийняття спадщинни за заповітом. Оскільки на час смерті бабусі я була неповнолітня заяву на прийняття спадщини ми не писали, за порадою нотаріуса.Бабуся в спадок передала мені будинок, землю та все майно, але будинок не є зареєстрованим, тому вже новий нотаріус постійно відсилає до суду, для того щоб прийняти спадщину.
Допоможіть будь ласка правильно оформити позовну заяву до суду.
Дуже вам вдячна за допомогу.
Цитувати
 
 
0 #3 Висилиння з помешкання мого сина мого колишнього чоловіка який прописаний на житловій площіНіна Андріївна 18.11.2012 14:20
Добрий день! Допоможіть будь ласка правильно скласти заяву про висилення мого колишнього чоловіка з помешкання мого сина, причина висилиння зловживання спиртними напоями,постійн і сварки в сім"ї .
Цитувати
 
 
0 #2 Заява про скасування держакта на землюАнна Миколаївна 05.11.2012 14:15
Доброго дня! Допроможить написати заяву про скасування держакта на право власності на землю виданого суміжному землекористувач у:є рішення райради та міської про 300кв.м, а в акті 346кв.м. Є лист райради про самозахоплення частини моєї ділянки,є її техн.паспорт із зазначенням самозахоплення. Заздалегідь вдячна і в який суд звертатися-в адмін чи районний?
Цитувати
 
 
0 #1 ПомощьРустам 16.12.2010 20:22
Добрый день помогите пожалуйста написать:
заяву про визнання права власності на 1/2 будинку та встановлення сервітуту і факту добросовісного, відкритого і безперервного користування земельною ділянкою

Благодаю зарание за помощь
Цитувати
 

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации