До ________________ районного

(міського) суду ____________

ПОЗИВАЧ: _____________________

(п.і.п.б., адреса)

ВІДПОВІДАЧ: _________________

(п.і.п.б., адреса)

ТРЕТЯ ОСОБА: _________________

(наймодавець житлового

приміщення або ЖБК (адреса)

Ціна позову ______________

 

 

Позовна заява

про відшкодування шкоди, завданої залиттям квартири

 

Я є наймачем (членом ЖБК) і користуюся квартирою (кімнатою) за адресою _________. "__" ______ 199_р. з вини відповідача, який проживає поверхом вище, було залито мою квартиру __________ (вказати характер залиття, його причини: прорив труб опалення, водопостачання і т. ін.). Вина відповідача в залитті квартири встановлена _________ (вказати, якими документами: актом огляду комісії і т. ін.). В результаті залиття квартири мені завдана матеріальна шкода: _____ перелік речей, які стали непридатними , їх вартість, а також ___________ вартість необхідного поновлюваного ремонту квартири, __________ його приблизна вартість). Відповідач не бажає відшкодовувати мені завдану шкоду на суму ___.

Відповідно до статей 1166-2, 1192 Цивільного кодексу України та 3, 15, 118, 119 Цивільного процесуального кодексу України,

ПРОШУ:

1. Стягнути з _________ (п. і.п.б. відповідача) на мою користь на відшкодування завданої мені матеріальної шкоди грн.

2. Призначити будівельно-технічну і товарознавчу експертизу для встановлення вартості пошкоджених речей та поновлюваного ремонту квартири.

3. Покласти на відповідача витрати, пов'язані з розглядом даної справи.

4. Викликати свідків _________ (п.і.п.б., адреса).

Додаток:

1. Копія ордера і довідка Ф-3.

2. План житлового приміщення.

3. Акт оглядової комісії.

4. Копії позовної заяви.

5. Квитанція про сплату державного мита.

 

Дата                                    Підпис

 

 

 

 

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации