До ________ районного суду м.___________ адреса:_______________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:__________________, тел.:_________________

Відповідачі: ЗАТ ВКФ «Назва», юридична адреса:_________________________, тел:____________________________

Орендний завод «Назва», юридична адреса:___________________________, тел:______________________________

Ціна позову: 10819 грн. 01. коп.

Позовна заява

про стягнення заборгованості по спричиненій шкоді заподіяній каліцтвом

Водієм грузової автомашини ________ заводу будівельних матеріалів в листопаді 1970р. було вчинено на мене наїзд, в результаті якого я стала інвалідом II групи. Після реорганізації заводу будівельних матеріалів було створено два підприємства ЗАТ ВКФ «Назва» та орендний завод «Назва».

В 1993 р. я звернулась до суду із позовом про відшкодування мені заподіяної шкоди внаслідок каліцтва яке заподіяне мені працівником підприємства. Рішенням суду від 26.09.1993 року встановлено, що завод будівельних матеріалів відносився до ___________ хімзаводу і наказом від 16.02.1993 року обласного управління промисловості завод будматеріалів реорганізовано на два підприємства - ЗАТ ВКФ «Назва» та орендний завод «Назва» які і визнані судом відповідачами по відшкодуванню мені шкоди.

При прийнятті рішення суд керувався вимогами ст. 43 «правил відшкодування власником підприємства шкоди заподіяної ушкодженням здоров’я...» затвердженим Постановою KM України від 23.06.1993 року.

Призначаючи відшкодування шкоди суд керувався Постановою Пленуму ВС України «Щодо розгляду справ про відшкодування шкоди» де передбачено, що потерпілому або особі яка має право на відшкодування шкоди і яка з вини власника вчасно не виплачена то вказані суми виплачуються без обмежень протягом будь-якого терміну і підлягають до корегування відповідно до індексу інфляції .

Даним рішення на підставі представлених мною медичних даних встановлено % втрати працездатності та зобов’язано відповідачів виплатити заподіяну шкоду.

Після чого я знову зверталася до суду про виплату заборгованості   по відшкодуванні даної шкоди так як останні припинили виплату і рішенням від 04.04.1996 року мій позов задоволено. Дане рішення було виконано і заборгованість мені була виплачена.

Після чого відповідачі знову припинили виплату і я знову в 2000 р. звернулася до суду про стягнення заборгованості по спричиненій шкоді заподіяної каліцтвом, де рішенням __________ районного суду від 06.04.2005р. мої вимоги були задоволені. Із даного рішення вбачається, що сторони в тому числі і відповідачі були присутні в судовому засіданні, так як заперечували з приводу позову, проте вказане рішення не оскаржували і також по представленій довідці із відділу ДВС вбачається, що заборгованість повністю погашена.

На даний час ЗАТ ВКФ «Назва» та орендний завод «Назва» виникла заборгованість заподіяної шкоди спричиненої моїм каліцтвом за період з квітня 2005 р. по січень 2008 р., що становить по 6819грн. 01 коп.

Причина припинення такої виплати не відома, оскільки згідно довідки ДПІ у ___________ районі від 25.09.2007р. ЗАТ ВКФ «Назва» перебуває на податковому обліку в ДПІ у ___________ районі з 27.06.2005 р. по даний час та орендний завод «Назва» також перебуває на податковому обліку в ДПІ у _________ районі з 17.01.1995р. по даний час.

Заподіяну мені шкоду має відшкодовувати підприємство якому належало джерело підвищеної небезпеки, що заподіяло мою травму.

Згідно матеріалів справи вбачається, зокрема представлених статутів, що відповідачі являються правонаступниками реорганізованого підприємства ___________ заводу будівельних матеріалів.

Довідкою від 02.04.2008р. __________ ДПІ зазначено, що завод «Назва» визнано банкрутом та призначено ліквідатором арбітражного керуючого Особа_4, який вирішує питання щодо погашення боргових зобов’язань.

Попередніми рішеннями суду встановлено, що відповідачі зобов’язані виплачувати мені 50% від отриманої пенсії заподіяної шкоди.

Довідка управління ПФ в ___________ районі підтверджує, що розмір пенсії з вересня по даний час становить 535,92 грн. А тому, із представленого розрахунку вбачається, що заборгованість з квітня 2005р. по січень 2008р. в розмірі 50% від отриманої пенсії становить 6819,01 грн.

Крім цього діями відповідачів мені заподіяно і моральну шкоду, яка виражається в ухилянні від виплати належного мені відшкодування по шкоді заподіяній каліцтвом, байдужістю по відношенню до мене, як до інваліда II групи, що стверджується не виплатою заборгованості і на час розгляду справи в суді, а також неодноразові звернення до суду та різних інстанцій, що змусили мене морально страждати. А тому, моральну шкоду оцінюю на суму 4000 грн.

На підставі викладеного, керуючись постановою Пленуму ВСУ «Про практику розгляду справ щодо відшкодування заподіяної шкоди» ст. 1195 ЦК України та ст. 3, 118, 119 ЦПК України, -

ПРОШУ:

 Стягнути з ЗАТ ВКФ «Назва» - 6819,01грн. та орендного заводу «Назва» - 6819,01грн. на мою користь заборгованості по спричиненій шкоді заподіяній каліцтвом.

Стягнути з ЗАТ ВКФ «Назва» та орендного заводу «Назва» на мою користь 4000грн. моральної шкоди в солідарному порядку.

Додаток:

Дата               Підпис

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации