Президент України Віктор Ющенко, як і обіцяв раніше, оприлюднив Указ про всенародне обговорення проекту Конституції. З текстом документа, так само як і проектом Конституції, можна ознайомитися на офіційному сайті глави держави.

 Зазначений законопроект найближчим часом має бути опубліковано в інформаційному бюлетені "Офіційний вісник Президента", а також в інших друкованих ЗМІ для якомога ширшого ознайомлення громадян з його положеннями. Згідно з Указом, всенародне обговорення законопроекту про внесення змін до Конституції має бути проведено до 1 грудня 2009 Національному інституту стратегічних досліджень доручили забезпечити участь провідних юристів та представників громадських організацій, які висловлять свою думку про суть проекту Конституції. А вже до 15 листопада широкі маси населення будуть опитані на предмет їх згоди / незгоди з запропонованими Президентом нововведеннями. Всі спірні та незрозумілі моменти будуть додатково пояснюватися через інтернет-сайт Президента. Телерадіоорганізаціям і друкованим ЗМІ було також запропоновано ввести спеціальні рубрики та цикли передач, присвячені обговоренню основних моментів законопроекту.

Враховуючи той вплив, який має Президент на Нацраду з питань телебачення і радіомовлення (50% складу якого призначаються главою держави), найближчим часом українським ЗМІ таки доведеться виділити свій ефірний час або смуги газет, щоб просвіщати громадян про суть пропонованого проекту Конституції. Сам факт того, що Нацрада займається ліцензуванням телерадіомовлення та провайдерів програмних послуг, по суті, залишає останнім невелике право вибору.

 

Автор: Юлія Найда, www.ligazakon.ua

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart