До _______ районного суду м._____

Адреса: ___________________

Позивачі: Особа_1,

Адреса: _______________

Особа_2,

Адреса: __________________

Відповідачі: Особа_3,

Адреса:  __________________

Особа_4,

Адреса: _________________

_______ РВ ПМУ ГУ МВС України в

_______ області, що знаходиться за адресою:

_________________

Законний представник неповнолітнього: Особа_4 в

інтересах неповнолітнього Особи_5

Третя особа: Орган опіки та піклування,

виконавчий комітет _______ районної у м. _________ ради

Адреса: _________________

ПОЗОВНА ЗАЯВА

про виселення з квартири та реєстрацію місця проживання особи

«__»_____ року, я Особа_1, «__»_____ року народження, уклала шлюб з Особою_3, про що в книзі реєстрації актів про укладення шлюбу від «__»_____ року зроблено запис за № ___.

«__»_____ року, виконавчим комітетом міської Ради народних депутатів у м. _______ моєму чоловіку Особі_3 було видано ордер на жиле приміщення за № __, на сім'ю у складі чотирьох осіб ( втому числі мене Особи_1 та наших дітей Особи_2 та Особи_6) на право зайняття жилого приміщення жилою площею __ кв. м. із __-х кімнат в ізольованій квартирі за адресою: м. ______, вулиця ________, будинок № ___, квартира ____.

Підставою видачі ордера на дану квартиру є рішення міського Виконавчого комітету від «__»_____ року за № ___.

«__»_____ року після отримання ордера на жиле приміщення за адресою: м. _____, вул. ______, ___, кв. ___, я спільно із своєю сім'єю заселилась у вищезазначену квартиру.

«__»_____ року, я спільно із відповідачем Особою_3 була зареєстрована у вищезазначеній квартирі, в якій проживала із ним та дітьми.

«__»_____ року шлюб між відповідачем Особою_3 та мною Особою_1 було розірвано про що в книзі реєстрації розірвання шлюбів зроблено запис за № __, та видано свідоцтво ___ № _______, зареєстроване в _________ відділі реєстрації актів цивільного стану __________ міського управління юстиції.

Хоча шлюб між мною та відповідачем був розірваний, але відповідно до ст. 64 ЖК України, я та наші діти як бувші члени сім'ї, проживали з Особою_3 в вищезазначеній квартирі,так як розірвання шлюбу між мною та відповідачем не є підставою для позбавлення мене права на житлову площу у вище зазначеній квартирі.

З «__»_____ року у спірній квартирі стала проживати співмешканка Особи_3 гр. Особа_4.

{smscoin_key}Особа_4 була не законно вселена в квартиру Особою_3 без моєї письмової згоди на вселення та згоди нашої доньки Особи_2 на вселення в квартиру, в порушення ст.65 ЖК України, та вона створювала останнім перешкоди в користуванні квартирою.

З середини ____ року, Особа_3 став чинити перешкоди в користуванні квартирою мені шляхом установки нового замка від вхідної двері квартири та тим самим не допускати мене в неї погрожуючи побиттям, в результаті чого я вимушена була звернутися до суду за захистом своїх прав.

У ______ році Особа_3 зареєстрував шлюб із громадянкою Особою_4 і від спільного шлюбу у них «__»_____ року народився син Особа_5.

Крім цього «__»_____ року Особою_3 була незаконно виселена із квартири наша донька Особа_2, яку він не допускав в квартиру ___ по вул. ____, ___ в м. _______  для проживання в якій вона зареєстрована та проживала постійно, яка також вимушена була звернутатися до суду.

«__»_____ року ________ райсудом м. _________ прийнято рішення, яким позов Особи_1 та Особи_2 до Особи_3 про усунення першкод в користуванні квартирою задовільнив та зобов’язав відповідача надати ключі від квартири та вселити в квартиру позивачок мене та доньку.

«__»_____ року головним державним виконавцем ______ відділу державної виконавчої служби ___________ МУЮ рішення __________ райсуду м. ________ від «__»_____ року було виконано, тобто вселено позивачок, про що складено Акт державного виконавця.

«__»_____ року Лисенко В.І. обманним шляхом зняв мене з реєстрації, в квартирі за адресою: м. ________, вул. ___________, ___, кв. ___ та чинить мені перепони в користуванні шляхом відібрання у мене ключів від квартири та не допускає мене в квартиру.

Згідно рішення __________ райсуду м.________ від «__»_____ року визнані мої права на користування вище зазначеною квартирою та реєстрацію в даній квартирі.

Але відповідачі ________ РВ ПМУ та Особа_4 порушуть мої конституційні права та передбачені ЗУ «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання» та рішення ________ райсуду м. ________ від «__»_____ року.

Крім того в ст. 65 ЖК України передбачено право наймача, а не власника квартири на вселення інших осіб у займане ним жиле приміщення тобто, наймач вправі в установленому порядку за письмовою згодою всіх членів сім'ї, які проживають разом з ним, вселити в займане ним жиле приміщення свою дружину, дітей, батьків, а також інших осіб.

Відповідно до вимог ЗУ «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» громадянин України протягом 10 днів після прибуття до нового місця проживання повинен зареєструвати місце проживання.

Своїми діями відповідачі порушили вимоги ст. 47 Конституції України в якій зазначено, що кожен має право на житло, а також те, що ніхто не може бути примусово позбавлений житла інакше як на підставі закону за рішенням суду, а також були порушені і вимоги ст. 9 ЖК України, в якій зазначено, що ніхто не може бути виселений із займаного житлового приміщення, або обмежений у праві користування жилим приміщенням інакше як з підстав і в порядку, передбачених законом.

На підставі вище викладеного, керуючись вимогами ст. 47 Конституції України, ст. ст. 9, 64, 65 ЖК України, ст. ст. З, 15, 118-120 Цивільного процесуального кодексу України, -

ПРОШУ СУД:

-      Прийняти позовну заяву до провадження.

-      Висилити   Особу_4 та її сина Особу_5 із квартири № __ будинку № __  по вул. _______ в м. ______ без надання іншого жилого приміщення.

-    Визнати     заперечення Особи_3 проти реєстрації Особи_1 в квартирі __ будинку __ по вул. _________ в м. _________ незаконними.

- 3обов'язати _________ РВ ПМУ ГУ МВС України в ______ області, поставити на реєстраційний облік мене Особу_1, за адресою: м. _______, вул. _______, __, кв. __.

- Керуючись      ст.ст. 151, 152 ЦПК України, з метою забезпечення позову, - у зв’язку з тим що дії відповідачів можуть утруднити виконання рішення суду заборонити відповідачам Особі_4 та її сім’ї проведення приватизації квартири № ___ будинку № __ по вул. ________ в м. __________.

Додатки:

Дата                   Підпис{/smscoin_key}

 

Коментарі 

 
0 #1 житлове питанняОльга Миколаївна 22.06.2012 15:05
Я проживаю з чоловіком та двома спільними дітьми в квартирі чоловіка. Раніше мій чоловік був одружений дітей не було та його колишня дружина до цього часу не виписалась з квартири. Де вона проживає ми не знаємо.Я розумію, що це потрібно вирішувати через суд. Як правильно скласти позовну заяву та які додаткові документи потрібні для суду. Ми проживаємо в смт тому ЖЕКів у нас не має. Мені радили скласти акт з депутатом та сусідами. Будь ласка порадьте з чого починати і як краще зробити.
Цитувати
 

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart