До ______________ міськрайонного суду

____________________________області

Особа1 (П.І.П)                                       

який проживає за адресою: ___________

м. ______________ ____________ обл.,

поштовий індекс _____                           
 

Заява

про відвід

 

У провадженні судді ______________ міськрайонного суду ______________ області Суддя (П.І.П.) знаходиться цивільна справа №________ за моїм позовом до Особа2 про визнання недійсним договору дарування житлового будинку №_ по вул. ______________ у м. ______________ ______________ області.

Вважаю, що Суддя (П.І.П.) не може брати участь у розгляді моєї справи і підлягає відводу, оскільки є кумом сестри відповідача - Особа3 і може бути побічно заінтересований у результаті розгляду справи.

 На підставі викладеного й у відповідност з п. 2 ст. 20, ст. 24 ЦПК України

 

прошу:

 

відвести суддю (П.І.П.)  від розгляду справи №__________ за моїм позовом до Особа2 про визнання недійсним договору дарування житлового будинку.

 

 

„____”___________200__р.                _____________Особа1

 

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart