До _________ районного суду м.________

Заявник:

Особа_1,

проживаю за адресою: _______________,

тел.: ____________________,

Заінтересовані особи:

Особа_4,

проживає за адресою: ________________,

тел.: ____________________, 

Особа_5,

проживає за адресою: ________________,

тел.: ____________________,

Орган опіки та піклування, виконавчий комітет ________ районної у м._________ ради,

адреса: ____________________________, 

Заява

про надання неповнолітній особі повної цивільної дієздатності

Я, Особа_1, народився «__»_______ року, про що в книзі реєстрації народжень відділу РАЦС _________ районного управління юстиції м. _________ зроблено відповідний запис під №_____ та видано свідоцтво про народження серія _______ № ________ від «__»________ року.

На сьогоднішній день мені виповнилося повних 16 років.

З «__» жовтня 2007 року я працюю на посаді помічника вихователя в Благодійній організації «________» (підтверджується трудовою книжкою від «__» жовтня 2007 року; наказом щодо прийняття мене, Особи_1, на роботу від «__» жовтня 2007 року). Я маю самостійний заробіток, яким розпоряджаюся на власний розсуд.

Відповідно до ч. 1 ст. 35 ЦК України повна цивільна дієздатність може бути надана фізичній особі, яка досягла шістнадцяти років і працює за трудовим договором.

{smscoin_key}Отримати повну цивільну дієздатність через орган опіки та піклування я не можу, оскільки для вирішення питання про надання повної цивільної дієздатності органам опіки та піклування, необхідна письмова згода батьків (усиновлювачів) або піклувальника.

У мене немає батьків: мати - ОСОБА_2 - померла «__» вересня 2007 року, а батько - ОСОБА_3 - визнаний безвісно відсутнім рішенням __________ районного суду м. _________ від «__» червня 1999 року.

Піклування відносно мене не встановлено.

Мої дід – Особа_4 та баба – Особа_5 з якими я проживаю не заперечують проти надання мені повної цивільної дієздатності (підтверджується заявами).

Я усвідомлюю, що повна цивільна дієздатність, яка буде мені надана, поширюється на всі цивільні права та обов’язки, а також те, що у разі припинення трудового договору, надана мені повна цивільна дієздатність зберігається.

На підставі вищезазначеного та керуючись ст.ст. 15, 16, 29, 32, 34, 35, 313 ЦК України, та ст.ст. 242-245 ЦПК України, -

ПРОШУ: 

Надати мені, Особі_1, який народжений в м.___________ та проживаю за адресою: ______________, повну цивільну дієздатність.

Додатки:

Дата               Підпис {/smscoin_key}

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации