До ________ районного суду м._________

адреса: _____________________

Заявник: Особа_1, проживаю за адресою: ______________, тел.:_________

Заінтересована особа: орган опіки та піклування, виконком ________ районної у м._________ ради, адреса: ______________________, тел.:______________

Заява

про оголошення фізичної особи померлою

З 10 липня 2007 року рішенням виконкому __________ районної у м.________ ради №_____, я Особа_1, була призначена опікуном над малолітнім племінником - ОСОБА_2, «__»_______ року народження, а також над майном малолітнього, який мешкав разом з матір’ю - ОСОБА_3 (народилася «__»________року у м. Львів, з 1989 року була зареєстрована і мешкала за адресою: _____________), та дідусем - ОСОБА_4 за адресою: ____________. Батьками ОСОБИ_2 є ОСОБА_3 та ОСОБА_5 (що підтверджується свідоцтвом про народження, виданим міським відділом реєстрації актів цивільного стану ________ міського управління юстиції «__»________ року)

«__» липня 2003 року ОСОБА_3 разом із чоловіком ОСОБОЮ_5 виїхали на роботу за кордон і до теперішнього часу, тобто понад три роки, за місцем останнього проживання відсутні відомості про місце їх знаходження, що підтверджується довідкою _________ РВ _МУ УМВС України у ___________ області, у порушенні кримінальної справи за результатами перевірки відмовлено.

Рішенням _________ районного суду від «__»_______року ОСОБА_3 та ОСОБА_5 визнані безвісно відсутніми.

{smscoin_key}Дідусь - ОСОБА_4 помер у м.___________ у 2007 році. Після ОСОБИ_4 відкрилася спадщина. Але у зв’язку із тим, що єдиним спадкоємцем після ОСОБИ_4 є ОСОБА_3, яка на сьогодні визнана безвісно відсутньою і яка не зверталася до нотаріальної контори із заявою про прийняття спадщини, спадщина може бути визнана відумерлою і перейти у власність територіальної громади. Необхідність оголосити ОСОБУ_3 померлою викликана необхідністю реєстрації факту її смерті і отримання права на прийняття частини спадщини після матері ОСОБИ_3 та діда ОСОБИ_4 - за правом представлення, малолітнім ОСОБОЮ_2, опікуном якого є я, ОСОБА_1.

Відповідно до ст. 46 ЦК України фізична особа може бути оголошена судом померлою, якщо у місці її постійного проживання немає відомостей про місце перебування протягом трьох років.

На підставі вищезазначеного та керуючись ст.ст. 46, 47 ЦК України, ст.ст. 234, 246-249 ЦПК України, -

ПРОШУ:

Оголосити померлою ОСОБУ_3, «__»______року народження, уродженки м. ___________, останнє відоме місце проживання: вул. ___________, __, кв.

Додатки:

Дата                Підпис{/smscoin_key}

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart