До ______________________ районного

(міського) суду ___________________

ЗАЯВНИК ___________________________

(вказати орган опіки

___________________________________

та піклування або п.і.п.б. опікуна)

 

Заява

про поновлення громадянина в дієздатності

 

Рішенням ____ районного (міського) суду ______ від" __"______19__ р. _____ (п.і.п.б. особи) внаслідок душевної хвороби (недоумства) визнано недієздатним. У відповідності з рішенням суду над ним встановлена опіка. Зараз ____ (прізвище, ініціали) _______ (вказати стан здоров'я, навести докази) може розуміти значення своїх дій і керувати ними.

Згідно зі ст. 42 Цивільного кодексу України і ст. 236 - 238 Цивільного процесуального кодексу України.

ПРОШУ:

1. Поновити _______ (п.і.п.б., рік і місце народження) в дієздатності.

2. В порядку підготовки справи до судового розгляду запросити витяг з історії хвороби _______ (п.і.п.б.) та висновок судово-психіатричної експертизи.

Додаток:

1. Копія рішення суду про визнання громадянина недієздатним.

2. Документи, що свідчать про значне поліпшення здоров'я громадянина, визнаного недієздатним (медичні висновки, довідки про стан здоров'я, витяги з історії хвороби).

3. Квитанція про сплату судового збору.

 Дата                 Підпис

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart