До ________ районного суду м.___________ адреса:_______________________

Заявник: Особа_1, проживаю за адресою:__________________, тел.:_________________

Заінтересована особа: управління пенсійного фонду України _________ районі м._____________, адреса:____________________

Заява

про встановлення факту перебування у концентраційному таборі

Я маю дівоче прізвище Особа_3.

Народилася 25 липня 1941 року у с Пасіки Богучарського району Воронізької області Російської Федерації. У подальшому це село перейменовано на с. Монастирщина. У липні 1942 року у це село, де я мешкала з матір'ю та братом, ввійшли фашистсько-німецькі загарбники, які нашу родину, а також інших односельців, примусово вивезли до концентраційного табору, який було утворено на території колгоспу «Красний партизан», що у Кантемирівському районі Воронізької області.

У цьому концентраційному таборі я з матір'ю і братом – Особою_4 знаходилася з липня по грудень 1942 року, коли під час наступу радянських військ нас було звільнено з концентраційного табору.

Довідкою державного архіву Воронізької області від 27 березня 2008 року за № У 00069 підтверджено факт знаходження на території Кантемирівського району Воронізької області концентраційного табору, але списки осіб, що перебували у ньому, не збереглися. Встановлення факту перебування у концентраційному таборі потрібно мені для отримання пільг у вигляді надбавки до пенсії, на які я маю право на підставі вимог Закону України «Про жертви нацистських переслідувань» від 23 березня 2000 року.

Відповідно до довідки за підписом голови Монастирщинської сільської ради Богучарського муніципального району Воронізької області Російської Федерації від 02 квітня 2008 року, архів цієї сільської ради за 1941-1942 роки не зберігся внаслідок окупації села німецькими загарбниками.

Відповідно до протоколу судового засідання у цивільній справі Богучарського районного суду Воронізької області Російської Федерації від 12 лютого 2009 року, у допитані цим судом свідки - Особа_6, Особа_7 та Особа_8 показали, що знають мене, Особу_1, яка у період часу з серпня по грудень 1942 року знаходилася у концентраційному таборі, що був утворений німецькими окупаційними військами на території колгоспу «Красний партизан» Кантемирівського району Воронізької області Російської Федерації

Згідно з вимогами ч. 2 ст. 256 ЦПК України, у судовому порядку можуть бути встановлені факти, від яких залежить виникнення, зміна або припинення особистих чи майнових прав фізичних осіб.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 3, 256, 259 ЦПК України, -

ПРОШУ:

Встановити факт примусового вивезення мене до концентраційного табору та перебування у концентраційному таборі німецьких окупаційних військ на території колгоспу «Красний партизан» Кантемирівського району Воронізької області Російської Федерації у період часу з серпня по грудень 1942 року.

Дадаток:

Копія заяви

Копія свідоцтва про народження;

Копія паспорта – 2;

Копія свідоцтва про одруження - 2;

Копія довідка держ.архіву – 2;

Копія протоколу судового засідання – 2;

Квитанція про сплату судового збору;

Квитанція про сплату ІТЗ

Дата             Підпис

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart