УГОДА

про розірвання договору дарування

 

м. ______________     "___"_________ 200__ р.

 

Ми, _________________________ (П.І.П), що проживає за адресою: ___________________ і _________________ (П.І.П), що проживає за адресою: _________________ уклали дану угода про наступне:

 

1. Укладений нами "___"_______20___ р. в _________________ державній нотаріальній конторі за реєстровим N_______ договір дарування автомобіля марки _________ модель ________, ______ року випуску, державний номерний знак _______________, кузов ____________, шасі ___________, двигун __________, з нашої обопільної згоди ми розриваємо.

2. Я, ________________________ до моменту підписання даної угоди передаю моєму братові _________________________, отриманий за вищевказаною згодою автомобіль _________________.

3. Витрати, пов'язані з розірванням договору дарування, ми несемо порівну.

4. Екземпляр даної угоди зберігається в справах _______________ державної нотаріальної контори за адресою: ______________________ і по одному екземпляру видається гр. ___________________ і гр.____________________.

 

Підписи сторін

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart