Помилка
  • Помилка завантаження даних каналу.

 ДОГОВІР МІНИ

житла (житлового будинку на квартиру)

м. ______________ "___"____________ 20__ р.

Ми, гр. _______________________________________, що проживає за адресою: __________________________ і гр. ___________________________, що проживає(ий)

за адресою: __________________________, уклали даний договір про нижченаведене:

1. Я, гр. ________________ обміняв приналежний мені по праву власності житловий будинок, що перебуває за адресою: ____________________________, на квартиру, що перебуває за адресою: _____________________________________, і належить по праву власності гр. ________________.

2. Зазначений житловий будинок належить гр. _____________________ на підставі договору дарування, засвідченого ________________ нотаріальною конторою "__"____________ 20___ г. по реєстру No. ______. Зазначений житловий будинок складається з однієї (цегляної, дерев'яної і т.д.) житлової будови загальнокорисною площею _______(_______________) кв. м., у тому числі житлової площі _______(___________________) кв. м. з усіма побутовими спорудженнями, що підтверджується довідкою БТІ ________________ від "__"____________ 20___ м. No. _________. Житловий будинок розташований на земельній ділянці, наданій у

постійне користування, розміром ___________________ кв. м. (Державний акт No. ________ від "__"__________ 20___ г.). Інвентаризаційна оцінка будинку _____________________(_____________) гривень.

{smscoin_key}3. Зазначена квартира складається з ____-х кімнат, кухні, ванної кімнати й підсобних приміщень корисною площею _____(______________) кв. м, у тому числі ______(_________________) кв. м житлової площі, і належить гр. __________________________ по праву власності на підставі договору купівлі-продажу квартири, засвідченого __________ нотаріальною конторою "__"________ 20___ м. по реєстрі No. __________ і свідоцтва про право власності, виданого БТІ ______________________ "__"________ 20___г., оцінка зазначеної квартири _________(_______________) гривень.

4. У результаті даного договору міни у власність гр. __________________________ переходить квартира, що перебуває за адресою: ____________________________, а у власність гр. __________________ переходить житловий будинок, що перебуває за адресою: ______________________.

5. Гр. __________________ здійснює за свій рахунок експлуатацію і ремонт квартири відповідно до займаної площі, а також бере участь у витратах, пов'язаних з технічним обслуговуванням і ремонтом, у тому числі капітальним, усього будинку.

6. Міна зроблена без доплати.

7. Змінювані приміщення нікому не продані, не закладені, у спорі і під арештом (забороною) не перебувають.

8. Витрати за укладення договору сторони оплачують порівну.

9. Договір складений в трьох екземплярах. Екземпляр договору зберігається в справах __________________________ нотаріальної контори, по екземпляру видається гр. ____________________ і гр. _________________.

Підпису сторін:{/smscoin_key}

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Онлайн помічник

SiteHeart