До ________ районного суду м.___________ адреса:_______________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:__________________, тел.:_________________

Відповідач: Особа_2, проживає за адресою:___________________, тел:__________________

Позовна заява

про розірвання шлюбу

Я, Особа_1, та відповідач, Особа_2, 28 вересня 2005 року зареєстрували законний шлюб, про що відділом  РАЦС  ____________  МУЮ в ____________ області зроблено відповідний актовий запис № 479 та видано свідоцтво про шлюб серії __ №_________.

У кожного із нас це перший шлюб. Від шлюбу ми маємо неповнолітню дитину – доньку Особу_3, «__»_______року народження. Подружні відносини між нами припинені з грудня 2008 року. Основна причина розпаду сім'ї це різниця характерів, відсутність між мною та Особою_2 взаєморозуміння і довір'я.

Зважаючи на те, що добровільність шлюбу - одна з основних його засад. Шлюб - це сімейний союз, при цьому  слово "сімейний" засвідчує, що шлюб створює сім'ю, а слово "союз", підкреслює договірну природу шлюбу, яка зумовлює його добровільний характер. Шлюб ґрунтується  на вільній згоді жінки та чоловіка. Шлюб припиняється внаслідок його розірвання. Розірвання шлюбу засвідчує стійкий розлад подружніх стосунків. Позов про розірвання шлюбу може бути пред'явлений одним із подружжя.

Для поваги до права дружини або чоловіка на пред'явлення вимоги про розірвання шлюбу потрібен прояв другим з подружжя власної гідності, поваги до себе.  

{smscoin_key}Я як позивач скористалася даним правом та звертаюся до суду з цим позовом і наполягаю на розірванні шлюбу.

Збереження шлюбу можливе на паритетних засадах, на почуттях взаємної любові та поваги, взаємодопомоги та підтримки, тобто на тому, що є моральною основою шлюбу, а я, Особа_1, та мій чоловік Особа_2 не маємо наміру зберегти шлюб.

Вважаю, що причини, які спонукають мене наполягати на розірванні шлюбу, є обґрунтованими і подальше спільне життя нас із відповідачем як подружжя та збереження шлюбу суперечитиме нашим інтересам.

На підставі  ст. ст. 110,112 Сімейного кодексу України, керуючись  ст. ст. 3, 118, 119  ЦПК України, -

ПРОШУ:

Шлюб, зареєстрований  28  вересня 2005  року відділом  РАЦС ____________  МУЮ,  актовий запис № 479  між Особою_1  та Особою_2  розірвати.

Додатки:

1. Свідоцтво про шлюб. 

2. Копія свідоцтва про народження дитини. 

3. Квитанція про сплату державного мита.

4. Копія позовної заяви.

Дата               Підпис{/smscoin_key}

Коментарі 

 
+1 #21 алимкнтынаташа 04.04.2016 12:51
мы с мужем в разводе 16лет..ребенку 20лет.часть общего дома разделу не подлежит..мы с ним имеем равные части по решению суда.алименты он не платит(задолжен ность 15.000гр.).как мне добится чтобы его часть дома получить за счет задолженности по алиментах?
Цитувати
 
 
+5 #20 розлученняНадя 24.06.2015 10:43
Підскажіть будь-ласка якоюмає бути позовна заява якщо у нас немає дітей і спільного майна? І чи вона має бути, при тому що чоловік не має наміру зі мною розлучатися?? тобто розлучення потрібне лиш мені. Дякую
Цитувати
 
 
+13 #19 розлученняМарина 21.05.2014 20:07
Підскажіть будь-ласка в мене така ситуація яхочу розірвати шлюб з чоловіком, але він не хоче розлучатися, що мені робити?
Цитувати
 
 
+3 #18 разводЮрий 03.05.2013 14:36
Будь ласка підскажіть, якщо я не бажаю бути присутнім на суді про розірвання шлюбу, яку мені заяву необхідно написати?
Цитувати
 
 
+11 #17 розірвання шлюбуРуслан 19.02.2013 14:31
Будь ласка надiшлiть Позовну Заяву про розiрвання шлюбу вiд чоловіка,майнов их та iнших спорiв немає, але є спільна неповнолітня дитина (5 років).Бажано,щоб в заявi було вказано,що на строк на примирення не погоджуємось.
Цитувати
 
 
+7 #16 розірвання шлюбуоксана 19.02.2013 13:57
Чи можливо разірвати шлюб в Житомирі, якщо він зареєстрований в м.Вінниця?
Цитувати
 
 
+5 #15 розподіл майнаЛеся 26.12.2012 17:06
Доброго дня! Я хочу розлучитись з чоловіком та він претендує на частину майна дарованого мені моїм батьком. Була подарована дачна ділянка з будинком (який незареєстровани й, але в документах при оформленні права власності на мене вже вказали що на ділянці є забудова(Абрис польових вимірів) .До цього садового будинку ми підвели світло і я сподіваючись на нормальне подружнє життя почала переоформлення документів -взяла дозвіл на зміну цільового призначення в сільській раді та зробила містобудівне обгрунтування по зміні цільового призначення -на цьому все завершилось. Чоловік став систематично випивати потрапляти з побиттями в лікарню . Я подавала на розлучення вже три роки тому та суд дав час на роздуми зважаючи на прохання чоловіка-ми нерозлучились. Та неминуло й півроку як все почалось зновусь в цей час я знаходилась в декретній відпустці.В нас троє дітей . Підкажіть на що саме може притендувати мій чоловік!
Цитувати
 
 
+2 #14 РазводЕкатерина 23.10.2012 20:27
Мне 52 года я хочу развестись с мужем. Дети у нас уже достаточно взрослые.. Как это правильно сделать и как правильно написать заявление? Делить я ничего с ним не собираюсь. Просто хочу развестись и ВСЕ. СПАСИБО.
Цитувати
 
 
0 #13 RE: Зразок позовної заяви про розірвання шлюбуВиктор 15.10.2012 11:57
Добрий день підскажіть будьласка ми були одружені ми з дружиною купили земельну ділянку і начали будівлю будинку а тещя в цей момент оформила на себе чи я зможу відсудити свою частину у нас є спільна дитина я приписаний ще у тещі що мені робить?
Цитувати
 
 
+12 #12 позовна заява про розлученняВіталій 27.09.2012 11:29
Скажіть, будь ласка, якої форми повинна бути позовна заява про розлучення, якщо немає дітей, майна, а суть проблеми заключається в тому, що один з подружжя не має можливості та бажання з'явитися до Рагсу???????????
Цитувати
 

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Инфонариум — сайт интересных новостей со всего мира и обо всем на свете
Ежедневно обновляемые, свежие, интересные, нестандартные и полезные новости, факты, исторические события на сайте Infonarium.

Онлайн помічник

SiteHeart