До ______________ районного

(міського) суду ___________

ПОЗИВАЧ: ___________________

(п.і.п.б.,

__________________________

місце проживання)

ВІДПОВІДАЧ: _______________

(п.і.п.б.,

__________________________

місце проживання )

 

 

Позовна заява

про визнання особи такою, що втратила право на користування

житловим приміщенням у зв'язку з відсутністю в ньому

понад шість місяців без поважних причин

 

Я ________ (п.і.п.б. позивача) перебував (ла) в шлюбі з ________(п.і.п.б. відповідача) з______ 19 _р. Від шлюбу у нас дитина (діти) ________ (ім'я та рік народження). За рішенням ________ (найменування органу) від "__" _____ 19_ р. на сім'ю з __ чоловік нам була надана __- кімнатна квартира № _ в будинку № ___ по вул. __________ у м. __________, де ми мешкали з _________19_р. Після розірвання в _______ 19_ р. шлюбу зі мною _________ (п. і. п. б. відповідача) проживає в іншому місці (якщо відомо, вказати адресу) з "__" ______19_р. За період з _______ 199_ р. відповідач жодного разу не з'являвся у квартирі № _ будинку № _ по вул. _________ в м________, де я проживаю, і всі обов'язки, що випливають з договору найму житлового приміщення, покладені тільки на мене.

 

На підставі викладеного та згідно зі ст.ст. 71, 72 Житлового кодексу України та 15, 118, 119 Цивільного процесуального кодексу України,

ПРОШУ:

1. Визнати ________ (п.і.п.б. відповідача) таким, що втратив право на користування житловим приміщенням - квартирою № ____ в буд. № ____ по вул. _________ у м. _________.

 

2. Викликати свідків _________ (п.і.п.б., адреса).

Додаток:

1. Копія ордера та довідка Ф.3.

 

2. Копія свідоцтва про розірвання шлюбу.

 

3. Документи, що свідчать про дату вибуття і час, з якого відповідач був відсутній на спірній площі (листи, довідки тощо).

 

4. Копія позовної заяви.

 

5. Квитанція про сплату державного мита.

 

Дата                                           Підпис

 

 

 

 

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации