_______ районному суду м. _______
Адреса: _______________________

Заявник: Особа_1,
Адреса: _____________

в справі за позовом Особи_2,
Адреса: ____________________

до Особи_1

про встановлення факту, що квартира
є особистою приватною власністю.

ЗАЯВА
про перегляд рішення у зв'язку з нововиявленими обставинами

Рішенням ______ районного суду м. ________ від «__»_______р. були задоволені вимоги Особи_2 по справі за позовом до мене про встановлення факту, що квартира є особистою приватною власністю. Ухвалою Апеляційного суду _______ області від «__»_______р. рішення першої інстанції було залишене в силі. Ухвалою Верховного суду України від «__»_______р. у відкритті касаційного провадження було відмовлено.

Після постановления вищезазначеного рішення та набрання ним чинності, а саме «__»_______р., мені стали відомі обставини, які є істотними для справи, і які не були і не могли бути мені відомі під час розгляду цієї справи.

«__»_______р. товариством з обмеженою відповідальністю «_____» (сертифікат суб'єкта оціночної діяльності № ______ від «__»_______р. виданий Фондом державного майна України) був складений Звіт про оцінку майна, а саме квартири № __ в будинку № __ по вул. ________ у м. _______. У відповідності до розділу 8 зазначеного Звіту ринкова вартість квартири, що була предметом спору за заявою позивача, станом на жовтень _____ року складає ___________ грн.

У відповідності до ст. 62 Сімейного кодексу України якщо майно дружини чи чоловіка за час шлюбу істотно збільшилося у своїй вартості внаслідок спільних трудових чи грошових затрат, таке майно може бути визнане судом об'єктом права спільної сумісної власності. Згідно з договором купівлі-продажу від «__»_______р., посвідченого приватним нотаріусом ________ міського нотаріального округу П.І.П., Особа_2 придбав квартиру № __ в будинку № __ по вул. ________ у м. ________ за _______ грн. Факт проведення ремонту квартири був встановлений під час судового розгляду справи про встановлення факту, що квартира є особистою приватною власністю, і позивачем не заперечується. Крім того, ремонт супроводжувався проведенням перепланування квартири. Таким чином, під час зареєстрованого шлюбу внаслідок додаткових грошових витрат на проведення ремонту та перепланування вартість квартири збільшилася більш ніж у п'ять разів.

Вищезазначені обставини мають значення для вирішення справи і є істотними для постановлення правильного рішення у справі, так як на їх підставі можна зробити висновок про наявність у мене гарантованого законодавством права спільної власності на квартиру. Зазначені обставини не були і не могли бути відомі мені, оскільки Звіт про оцінку майна був виготовлений лише у жовтні 2008р.

Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 361, 363-365 ЦПК України, -

прошу:

1. Задовольнити дану заяву,

2. Скасувати рішення __________ районного суду м. ________ від «__»_______р. по справі за позовом Особи_2 до мене, Особи_1 про встановлення факту, що квартира є особистою приватною власністю у зв'язку з нововиявленими обставинами.

3. Призначити справу до нового розгляду.

Додаток:

Дата                               Підпис

 

 

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart