До ________ районного суду м.___________ адреса:_______________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:__________________, тел.:_________________

Відповідач: Особа_2, проживає за адресою:_____________, тел:__________________

Треті особи: Особа_3, проживає за адресою:_____________________, тел:______________,

Центральний відділ РАЦС ____________ МУЮ АР Крим, адреса:____________________

Позовна заява

про визнання недійсними укладення та розірвання шлюбу

З 1985 р. я знаходилася у зареєстрованому шлюбі з Особа_3. Мені на праві власності належала квартира, в якій ми з Оособою_3 спільно проживали. Разом ми вирішили придбати будинок, але згідно з діючим на той час законодавством, зробити це не могли, оскільки родина не могла мати одразу і будинок і квартиру. У зв’язку з чим виникла необхідність у продажі квартири та розірванні шлюбу.

06.10.1987 р. шлюб між мною та Особою_3 був розірваний. При цьому ми продовжували проживати однією сім’єю, вели спільне господарство.

Після розірвання даного шлюбу – 09.10.1987 року Особа_3 придбав домоволодіння № ____ по вул. ___________ у м. ___________.

17.07.1991 р. я уклала фіктивний шлюб із Особою_2 та прописала його у якості чоловіка. Квартира була продана та 26.05.1992 року Центральним відділом РАЦС __________ МУЮ АР Крим шлюб між мною та відповідачем було розірвано.

{smscoin_key}30.06.1992 року, тобто майже через місяць після розірвання шлюбу з Особою_2, я повторно зареєструвала шлюб з Особою_3.

При укладенні шлюбу з Особою_2, ми не мали наміру створити сім’ю, шлюбно-сімейних відносин не підтримували, разом не проживали, спільне господарство не вели. Шлюб було зареєстровано лише для того, щоб приховати правочин купівлі-продажу квартири.

Згідно довідки № ______ від 26.06.2006 р., виданої КП ЖЕО, я, Особа_1 проживаю за адресою: __________ з серпня 1987 року по теперішній час зі своєю родиною.

Це свідчить про те, що у шлюбі із Особою_2 я, Оособа_1, перебувала фіктивно, оскільки під час перебування у цьому шлюбі в період з 17.07.1991 р. по 30.06.1992 р., продовжувала проживати із Особою_3 за вказаною адресою, що підтверджується вищевказаною довідкою, а цей будинок на той час належав на праві власності Особі_3, з яким шлюб було розірвано ще до того, коли він придбав даний будинок.  

Згідно ст. 45 Кодексу про шлюб та сім’ю України, шлюб може  бути  визнаний  недійсним  в  разі порушення умов, встановлених  статтями  15  -  17  цього  Кодексу,  а також в разі реєстрації шлюбу без наміру створити сім'ю (фіктивний шлюб). Визнання шлюбу недійсним провадиться в судовому порядку.

Як вбачається, я, Особа_1 та відповідач, Особа_2,  укладали шлюб без наміру створити сім'ю та набути права та обов'язки подружжя.

У зв’язку з тим, що шлюб був фіктивний, що є підставою для визнання його недійсним, реєстрацію його розірвання також має бути визнано недійсною.

На підставі вищезазначеного та керуючись ст. 45 КпШС України, ст. 3, 118, 119 ЦПК України, -

ПРОШУ:

Визнати недійсним шлюб, укладений між мною, Особою_1, та Особою_2, зареєстрований Центральним відділом реєстрації актів цивільного стану ___________ МУЮ АР Крим 17.07.1991 року, актовий запис № ________.  

Визнати недійсним розірвання шлюбу між мною, Особою_1 та Особою_2, зареєстроване Центральним відділом реєстрації актів цивільного стану _________ МУЮ АР Крим 26.05.1992 року, актовий запис № _______.

Додатки:

Дата                 Підпис{/smscoin_key}

Коментарі 

 
0 #1 визнання шлюбу не дійснимМарія 10.08.2013 00:15
Добрий вечір! Скажіть, можна визнати шлюб не дійсним, коли чоловік та його рідні приховало інформацію, про те, що він перебував до 2010 року на обліку у психо-неврологічному диспансері (шизофренія), у шлюбі народилася дочка, які 5 міс, однак він не являється її батьком, знаючи про це. Поводить себе дивно, а я переживаю за дочку!?
Цитувати
 

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart