До __________ міськрайонного суду ____________ області

адреса:____________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:______________________, тел.:________________

Відповідач: Державне казначейство України в _________ області юридична адреса:__________________ 

Позовна заява

про відшкодування моральної шкоди, 

завданої громадянинові незаконними діями органів дізнання, 

попереднього слідства, прокуратури і суду 

"___" _____ 199___р. мене було заарештовано _______ і пред'явлено обвинувачення за ст. __ КК України."__" ________ 199_ р. кримінальна справа відносно мене була закрита за відсутністю в моїх діях складу злочину. В цей же день мене звільнили із слідчого ізолятора, тобто я був незаконно позбавлений волі протягом ________ (вказати час). У зв'язку з незаконними діями працівників органів попереднього слідства та прокуратури я був позбавлений права ________ (на роботу, навчання і т. ін.). Перебування в місцях позбавлення волі призвело до порушення моїх нормальних життєвих зв'язків, погіршення відносин з оточуючими __________ (вказати інші негативні наслідки морального характеру). Незаконними діями працівників ________ (вказати орган) мені завдано моральної шкоди, пов'язаної з незаконним пред'явленням обвинувачення, арештом та позбавленням волі протягом ______, яку я оцінюю сумою в розмірі __ грн.

З урахуванням викладеного та згідно зі ст.ст. 1 - 4, 12 - 13 Закону України "Про порядок відшкодування шкоди, завданої громадянинові незаконними діями органів дізнання, попереднього слідства, прокуратури і суду" та ст. 3, 15, 118, 119 Цивільного процесуального кодексу України,  

Прошу:

Стягнути за рахунок державного бюджету на мою користь в рахунок відшкодування завданої моральної шкоди _____ грн.

 

Додаток:

1. Копія постанови про закриття кримінальної справи.

2. Копія постанови про звільнення з-під варти.

3. Розрахунок щодо завданої шкоди.

4. Письмові докази, що підтверджують позов (лікарняні листи, довідки про стан здоров'я та ін.).

5. Довідка Ф-3.

Дата                             Підпис

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации