До _______ районного суду м. _______ 

 

ПОЗИВАЧ:

Особа_1,

адреса: __________________________ 

 

ВІДПОВІДАЧІ:

Особа_2 

адреса: __________________________ 

 

Сектор громадянства та імміграції фізичних осіб _____________ РВ ПМУ УМВС України в ___________ області

адреса: ______________________________  

 

ТРЕТІ ОСОБИ:

Госпрозрахункова житлово-експлуатаційна дільниця №___

адреса: ______________________________   

 

ЗАЯВА

про залишення позову без розгляду    

 

 

 

В провадженні ________ районного суду м. _______ знаходиться цивільна справа за моїм та Особоби_3 позовом до Особи_2, Сектору громадянства та імміграції фізичних осіб _________ РВ ПМУ УМВС України в _________ області про визнання членами сім'ї наймача, визнання осіб такими, що втратили право користування житловим приміщенням та зобов'язання вчинення дій.   

На теперішній час у зв'язку із станом здоров'я я не маю можливості надалі приймати участь в судових засіданнях і не маю коштів для оплати юридичних послуг за представлення моїх інтересів іншими особами. Після усунення зазначених умов я маю намір знову звернутися до суду для продовження розгляду справи.     

 

В зв'язку із наведеним та керуючись ст. 207 ЦПК України, -    

ПРОШУ СУД: 

Залишити без розгляду мої – Особи_1 позовні вимоги до Особи_2, Сектору громадянства та імміграції фізичних осіб _________ РВ ПМУ УМВС України в _________ області про визнання членом сім'ї наймача, визнання осіб такими, що втратили право користування житловим приміщенням та зобов'язання вчинення дій.

Додаток: 4 копії цієї заяви 

Дата                 Підпис

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart