До _______ районного суду м. _______

 

ПОЗИВАЧ: Особа_1,

адреса: __________________________

 

ВІДПОВІДАЧІ:

Особа_2

адреса: __________________________

 

Сектор громадянства та імміграції фізичних осіб _____________ РВ ПМУ УМВС України в ___________ області

адреса: ______________________________

 

ТРЕТІ ОСОБИ:

Госпрозрахункова житлово-експлуатаційна дільниця №___

адреса: ______________________________

 

ЗАЯВА

про залишення позовних вимог без розгляду

 

В провадженні _______ районного суду м. ________ знаходиться цивільна справа за моїм та Особи_3 позовом до Особи_2, Сектору громадянства та імміграції фізичних осіб _________ РВ ПМУ УМВС України в _________ області про визнання членами сім'ї наймача, визнання осіб такими, що втратили право користування житловим приміщенням та зобов'язання вчинення дій.

Вважаю, що на теперішній час я не вправі піднімати питання щодо визнання Особи_2 такою, що втратили право на користування житловим приміщенням, оскільки не являюсь наймачем спірної квартири і моє право на теперішній час є предметом спору по даній справі, а відтак позовні вимоги в цій частині є передчасними.

В подальшому я маю намір повторно звернутися до суду з цього приводу.

В зв'язку із наведеним та керуючись ст. 207 ЦПК України, -

ПРОШУ СУД:

Залишити без розгляду мої – Особи_1 позовні вимоги до Особи_2, Сектору громадянства та імміграції фізичних осіб ________ РВ ПМУ УМВС України в _________ області в частині визнання осіб такими, що втратили право користування житловим приміщенням та зобов'язання вчинення дій.

Додаток: 4 копії цієї заяви;

 

Дата                        Підпис 

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart