Помилка
  • Помилка завантаження даних каналу.

 До ________ районного суду м.___________

адреса:_______________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:__________________, тел.:_________________

Відповідач: Особа_2, проживає за адресою:________________, тел.:______________

Мирова угода

м. _______________ «__» _________ 200__ року

Особа_1, який проживає за адресою:____________, паспорт ____ № ______________, виданий __________________ РВ ПМУ УМВС України в ___________ області надалі  Позивач, Особа_2, який проживає за адресою:____________, паспорт ____ № ______________, виданий __________________ РВ ПМУ УМВС України в ___________ області (далі - Сторони), обговоривши між собою предмет позову, що перебуває на розгляді  в ____________ районному суді м. ____________, і виходячи з того, що

_________________________________________________________________;

_________________________________________________________________,

прийшли до висновку про можливість закінчення розгляду даного спору миром і укладенням між Сторонами мирової угоди на наступних умовах:

  сторони домовляються між собою, що по даній мировій угоді Відповідач відшкодовує Позивачеві кошти  в розмірі ________________, що становлять витрати по оплаті судового ____________ збору та інформаційно технічного забезпечення. Строк відшкодування встановлюється в тридцять календарних днів, перебіг якого починається наступного дня  після визнання судом даної мирової угоди.

{smscoin_key}У свою чергу Позивач відмовляється від своїх позовних вимог до Відповідача у вигляді відшкодування витрат _____________________ у сумі _________________.

Просимо суд визнати дану мирову угоду і закрити провадження в справі.

Дана мирова угода складена в трьох екземплярах, по одному для кожної із Сторін і для _____________ районного суду м.___________. Мирова угода набуває законної сили  після її визнання ______________ районним судом м.___________.

Наслідки закриття провадження в справі, передбачені  ст.ст. 175, 205, 206 ЦПК України нам відомі.

Підписи сторін:

__________________ /Особа_1/

__________________ /Особа_2/{/smscoin_key}

Коментарі 

 
0 #1 Агентство переводов Весь мирIuveinkelo 23.06.2017 16:14
"Агентство переводов "Весь мир" - профессиональны е языковые переводы
для бизнеса и частных лиц. Письменные и устные переводы. Локализация сайтов.
Нотариус, апостиль, легализация. Носители языков.
Сайт: http://ves-mir-perevod.ru/ Контакты: , +7 499 653 76 86
....
Цитувати
 

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Онлайн помічник

SiteHeart