До _______________ районного

(міського) суду ____________

ЗАЯВНИК_____________________

(назва органу опіки

___________________________

та піклування або п.і.п.б.

піклувальника)

 

Заява

про поновлення цивільної дієздатності фізичної особи,

цивільна дієздатність якої була обмежена 

Рішенням ______ районного (міського) суду від "___" ______ 19____ р. гр. ______ (п.і.п б.) який внаслідок зловживання спиртними напоями (наркотичними засобами) ставив свою сім'ю в тяжке матеріальне становище, був обмежений в дієздатності. Його піклувальником орган опіки та піклування призначив_______ (п.і.п.б.). Після розгляду судом справи про обмеження дієздатності ______ усвідомив свою неправильну поведінку, (п.і.п.б.) пройшов курс амбулаторного (стаціонарного) лікування від алкоголізму (наркоманії) протягом _____ та припинив (вказати час) зловживати спиртними напоями (наркотичними засобами).

Згідно з ст. 38 Цивільного кодексу України і статей 236 - 238 Цивільного процесуального кодексу України.

ПРОШУ:

Скасувати обмеження дієздатності ______ (п.і.п.б., рік і місце народження).

Додаток:

1. Копія рішення суду про обмеження дієздатності громадянина.

2. Докази, що підтверджують заяву (медичні висновки, довідки про стан здоров'я, витяги з історії хвороби, характеристики з місця роботи та проживання).

3. Квитанція про сплату державного мита.  

Дата                                 Підпис

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart