До __________ районного суду м. _________
Адреса: _______________________________
 
Позивачі:
Особа_1,
Адреса: ______________
Тел.: ____________________

Особа_2,
Адреса: ______________
Тел.: ____________________

Особа_3,
Адреса: ______________
Тел.: ____________________

Відповідач:
Виконавчий комітет ___________ міської ради
Адреса: ___________________

Треті особи:
Перша ___________ державна
нотаріальна контора _________ району м. ________,
Адреса: ________________________

Орган опіки та піклування, виконавчий
комітет _________ районної у м. _______ ради
Адреса:
Без ціни позову

ПОЗОВНА ЗАЯВА
про визначення розміру часток у приватній спільній сумісній власності

Відповідно до свідоцтва про право власності на житло від «___» ________ року, виданого відділом приватизації житла згідно розпорядження №___, я, Особа_1, мій батько Особа_2, моя мати Особа_3, (померла «___» ________ року), моя дочка Особа_4 приватизували на праві приватної спільної сумісної власності квартиру №_, по вул. _____, в м. ____, яка в цілому складається в будинку літера ___, з коридору (1) площею _____ кв.м., вбудованої шафи (2) площею ____ кв.м., кімнати жилої (4) площею _____ кв.м.. кімнати жилої (5) площею ____ кв.м., кімнати жилої (8) площею ____ кв.м., кухні (3) площею ____ кв.м., ванної кімнати (6) площею ___ кв.м., вбиральні (7) площею ___ кв.м.. жилою площею ____ кв.м.

«___» ________ року померла моя мати Особа_3, про що в книзі реєстрації актів про смерть «___» ________ року зроблено запис № _____.

Я, Особа_1, є рідною дочкою померлої Особи_3,   прізвище   змінила   після   укладення   шлюбу   з   Особою_5 ( довідка, видана Центральним відділом реєстрації актів цивільного стану _______ міського управління юстиції від «___» ________ року, № _______ ).

З тринадцятого грудня ______ по теперішній час я проживаю і прописана за адресою: ______________.

{smscoin_key}Коли я у встановлений законом строк звернулася для оформлення спадщини до Першої ________ державної нотаріальної контори ________ району, то виявилось, що отримати свідоцтво про право на спадщину на частину квартири №__, яка знаходиться в м. _________, по вул.. _________ - я не можу, тому, що в свідоцтві про право власності на житло немає чітко визначених часток у кожного із співвласників .

Між нами не визначені частки, які є рівними та становлять по 1/4 частині кожному співвласнику.

Таким чином, ми не змогли вирішити це питання і звернулися до суду.

Мій батько, Особа_2, подав заяву до державної нотаріальної контори про відмову від своєї частки в спадщині на користь мене Особи_1.

Відповідно до ст. 368 ЦК України, спільна власність двох або більше осіб без визначення часток кожного з них у праві власності є спільною сумісною власністю.

Згідно до ст. 370 ЦК України, у разі виділу частки із майна, що є у спільній сумісній власності, вважається, що частки кожного із співвласників у праві спільної сумісної власності є рівними, якщо інше не встановлено за домовленістю між ними, законом або рішенням суду.
На підставі викладеного, керуючись статтями 368, 370 ЦК України, статтею З ЦПК України, -

ПРОШУ :

Визначити частки в спільній сумісній власності на квартиру №__ по вул. ___ в м. ____ по 1/4 частини кожному із її співвласників, а саме : Особі_1, Особі_2, Особі_3, ( яка померла «___» ________ року), Особі_4.

Додатки:

1.       Копії позовних заяв;
2.       Копія свідоцтва про право власності на житло, від «___» ________ року;
3.       Копія свідоцтва про смерть Особи_3;
4.       Копія довідки з Центрального відділу реєстрації актів цивільного стану ________ міського управління юстиції від «___» ________ року № ________.
5.       Ксерокопії паспортів , ксерокопії ідент. кодів;
6.       Ксерокопія свідоцтва про народження Особи_1;
7.       Ксерокопія свідоцтва про народження Особи_4;
8.       Копія довіреності;
9.       Квитанції про сплату судового збору, витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.

Дата                 Підпис{/smscoin_key}

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart