_______ районний суд м. ________ Адреса:

ПОЗИВАЧ:
Особа_1, адреса: ______________

ВІДПОВІДАЧ:
Особа_2,
адреса: ________ в інтересах неповнолітнього:
Особи_3, «__»_______ р.н.

ТРЕТІ ОСОБИ:
Четверта _________ державна нотаріальна контора,
адреса: _____________________

Орган опіки і піклування, виконавчий
комітет _______  районної у м. ________  ради,
адреса:___________

Автогаражний кооператив «АКОП»,
адреса:________

ПОЗОВНА ЗАЯВА
про припинення права особи на частку у спільному майні

«__»_______ року помер мій батько Особа_4, що підтверджується довідкою Центрального відділу РАЦС ______ міського управління юстиції, запис № ____, від «__»_______ року.

Після його смерті спадкоємцями за законом є я - його донька Особа_1 та його неповнолітній син Особа_3, «__»_______ року народження.

Після смерті батька спадкове майно складається з : автомобіля ВАЗ _____, 1989 року випуску, державний номерний знак _________, що підтверджується свідоцтвом про реєстрацію ТЗ __________ від «__»_______ року, та гараж № ___ по вул. ______________, який належав Особі_4 на праві приватної власності в автогаражному колективі «АКОП», а саме свідоцтва № ____ про право власності на гараж від «__»_______ року, яке видано на підставі рішення виконкому ________ райради у м. _______ за № ___ від «__»_______ року.

Після смерті Особи_4 з заявами про прийняття спадщини до четвертої __________ нотаріальної контори звернулися Особа_2 в інтересах неповнолітнього сина Особи_3, Особа_5 - мати померлого Особи_4 подала заяву про відмову від спадщини на мою користь. Свідоцтво про право на спадщину за законом не видавалось.

Відповідно до рішення ________ райсуду м. _______ від «__»_______ року Особі_2 відмовлено в задоволенні позову про визнання права спільної сумісної власності її та Особи_4 на автомобіль марки ВАЗ _____ та гараж № ___, що розташований в автогаражному кооперативі «АКОП» по вул. _______ у м. ______ та визнання за нею права власності на 1/2 частину цього автомобіля та гаража.

Ухвалою апеляційного суду _______ області від «__»_______ року рішення _______ райсуду м. _______ від «__»_______ року залишено без змін.

Після смерті Особи_4 спадкове майно між спадкоємцями ділиться на три частини, а саме: на неповнолітнього Особу_3 1/3 частина спадкового майна, за Особою_1 2/3 частини спадкового майна, враховуючи частку матері померлого, Особи_5, яка написала заяву у четверту _______ державну нотаріальну контору про відмову від частки у спадщині на мою користь.

{smscoin_key}Відповідно до ст. 365 ЦК України право особи на частку у спільному майні може бути припинено за рішенням суду на підставі позову інших співвласників, якщо :

частка є незначною і не може бути виділена в натурі;

річ є неподільною;

спільне володіння і користування майном є неможливим.

 Частка неповнолітнього в спадковому майні є незначною-1/3 частина. Не підлягає виділенню в натурі, речі є неподільними, спільне володіння і користування з Особою_3 є неможливим, а тому я вимушена звернутися до суду про припинення частки неповнолітнього Особи_3 на спільне спадкове майно. Для вирішення цього питання необхідно провести судово - технічну експертизу з метою визначення ринкової вартості гаража № ___, що розташований в автогаражному кооперативі «АКОП» за адресою м. ___ вул. ______ та автомобіля марки ВАЗ _____, 1989 року випуску, державний номерний знак _________,  та 1/3 частки неповнолітного Особи_3 та можливості розділу гаража і автомобіля в натурі. Оплату вартості проведеної експертизи гарантую.

На підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст. З, 15, 118, 122, 208 ЦПК України, -

 ПРОШУ:

 1.    Ухвалити судове рішення, яким припинити право неповнолітнього Особи_3 на 1/3 частку спадкового майна, а саме : автомобіль ВАЗ _____, 1989 року випуску, державний номерний знак _________ та гаража № ___, що розташований в автогаражному кооперативі «АКОП» по вул._________ у м. _______.

2.    Ухвалити судове рішення, яким стягнути з Особи_1 на користь Особи_3 компенсацію за 1/3 частину гаража № __, що розташований по вул.________ у м. _______ та 1/3 автомобіля марки ВАЗ ____, 1989 року випуску, державний номерний знак _________ згідно оцінки судово-технічної експертизи.

3.    Ухвалити судове рішення, яким визнати право власності на автомобіль ВАЗ _____, 1989 року випуску, державний номерний знак _________ та гаража № ___, що розташований в автогаражному кооперативі «АКОП» по вул._________ у м. _______ за Особою_1.

4.    Ухвалити судове рішення, яким розподілити судові витрати відповідно до часток у спадковому майні.

 ДОДАТКИ:

Копії позовної заяви та доданих до неї документів;

Квитанції про сплату судового збору та витрат на ІТЗ;

Копія технічного паспорту на гараж від «__»_______ року;

Копія свідоцтва про право власності на гараж від «__»_______ року;

Копія ордера №__ на гараж від «__»_______ року;

Копія рішення ______ райради від «__»_______ року;

Світоцтво про реєстрацію ТЗ від «__»_______ року;

Копія свідоцтва про смерть Особи_4;

Копія свідоцтва про народження Особи_1;

Копія витягу про реєстрацію в Спадковому реєстрі від «__»_______ року;

Копія ухвали апеляційного суду _________ області від «__»_______ року;

Копія рішення _______ райсуду м. _______ від «__»_______ року;

Копія свідоцтва про встановлення батьківства Особи_3;

Копія свідоцтва про народження Особи_3;

Копія паспорта Особи_1

Дата                  Підпис{/smscoin_key}

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart