До _______ районного суду м. _______

 

ПОЗИВАЧ: Особа_1,

адреса: __________________________

 

ВІДПОВІДАЧІ:

Особа_2

адреса: __________________________

 

Сектор громадянства та імміграції фізичних осіб _____________ РВ ПМУ УМВС України в ___________ області

адреса: ______________________________

 

ТРЕТІ ОСОБИ:

Госпрозрахункова житлово-експлуатаційна дільниця №___

адреса: ______________________________

 

ЗАЯВА

про уточнення позовних вимог

 

В провадженні _________ районного суду м. _________ знаходиться цивільна справа за моїм та Особи_3 позовом до Особи_2, Сектору громадянства та імміграції фізичних осіб __________ РВ ПМУ УМВС України в ______________ про визнання членами сім'ї наймача, визнання осіб такими, що втратили право користування житловим приміщенням та зобов'язання вчинення дій.

В зв'язку із поданням мною заяви про залишення без розгляду моїх позовних вимог до Особи_2, Сектору громадянства та імміграції фізичних осіб ________ РВ ПМУ УМВС України в ________ області в частині визнання осіб такими, що втратили право користування житловим приміщенням та зобов'язання вчинення дій, вважаю за необхідне уточнити свої позовні вимоги.

В зв'язку із наведеним та керуючись ст. 31 ЦПК України, -

ПРОШУ СУД:

Приєднати до матеріалів справи дану заяву про уточнення позовних вимог.

Визнати мене – Особу_1 членом сім'ї наймача квартири №__ по вул.________, _ в м. ___________ - Особи_4 померлого «__»_________ року.

Зобов'язати Сектор громадянства та імміграції фізичних осіб _________ РВ ПМУ УМВС України в ____________ області зареєструвати за постійним місцем проживання Особу_1 за адресою: м. ____________, вул.___________, __, кв. __.

Додаток: 4 копії цієї заяви;

 

Дата                 Підпис

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart