31.10.2009
Головне меню
Зразки позовних заяв, договорів, процесуальних документів. Юридична аналітика.
Друк
Вівторок, 31 березня 2009 18:48

Вітаю Вас!

В даний час Україна намагається йти по шляху дотримання законодавства, і тому все більшою популярністю користуються останнім часом юридичні послуги. Природньо, що у правовій державі, яку ми сьогодні будуємо, людина повинна відчувати себе захищеною. Та нажаль на сьогоднішній день серед надзвичайно великої пропозиції юридичних послуг дуже мало кваліфікованих. За таких умов кожен повинен знати і вміти захищати хоча б деякі свої права не звертаючись за допомогою до юристів. Саме для таких цілей і був створений даний юридичний інфомаційно-аналітичний сайт.

Всі розділи сайту спрямовані на ефективну допомогу відвідувачам:

Юридична аналітика. Даний розділ містить аналітичні статті провідних юристів із найактуальніших питань: право, закон, новели законодавства, законопроекти, судочинство, законодавство, арбітраж, судова практика, юридична практика. Завдяки розділу аналітики Ви ознайомитеся із важливими проблемами сучасної правової системи та системи права України і знайдете відповіді на питання стосовно шляхів вирішення цих проблем.

Документи для суду. Розгляд будь-яких судових спрва розпочинається із звернення особи до суду. В цьому розділі опубліковані такі документи: прикалди позовних заяв, які виникають із цивільних, сімейних, трудових, житлових правовідносин, заяви та скарги із адміністативних правовідносин, зразки заяв для звернення до суду і розгляду справ в порядку  окремого провадження, що стануть Вам у нагоді в разі необхідності захисту своїх прав у судовому порядку.  Важливими в процесі розгляду спрви судом є процесуальні документи, зразки яких також містить зазначений розділ.

Зразки договорів. Договір увійшов до нашого повсякденного життя і ми ніколи не задумуємося над тим, що майже щодня укладаємо по декілька договорів за день, здійснюючи покупки, сплачуючи кошти за проїзд у транспорті, позичаючи колезі «десятку до зарплати» та ін. Такі дрібні побутові правочини не потребують укладення договорів у письмовій формі але дуже часто виникають ситуації, при яких укладення договору у письмовій формі є обов’язковою, або Ви просто хочете перестрахуватися. Звертатися до нотаріуса, звичайно, ефективно, але дорого, тим більше такої необхідності немає, якщо договір не потребує нотаріального посвідчення. Шаблон договору значно полегшить Вам визначення основних умов, які потрібні для конкретної ситуації.

Вищезазначені матеріали будуть цікаві і потрібні не тільки людям, не пов’язаним із юриспруденцією, але і юристам, які постійно змушені слідкувати за змінами в існуючому законодавстві, знати наявні прогалини, а також шляхи вирішення тих чи інших правових задач, що в свою чергу допомагатиме постійно розвиватися в професійному плані.

Сподіваюся, що даний інформаційно-правовий сайт буде для Вас корисним помічником у вирішенні проблем, пов’язаних із захистом валсних прав та реалізацією обов’язків.

Євген Кіріченко

 

 


Украинская Баннерная Сеть